Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani fog? Vagy most mi lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog? Vagy most mi lesz?

Figyelt kérdés
A barátomat egy olyan egyetemre vették fel, ami 220 km-re van.. Most kicsit rossz kedve van, sokan nem támogatják őt és összecsaptak a fele fölött a hullámok, én akármennyire is rossz lesz, de támogatom mindenben. Így is keveset találkozunk, hetente 1x, maximum 2x, de most még kevesebbet fogunk. Teljes mértékben szeretem és bízom benne, de ő azt mondja, hogy olyat érdemlek, aki jobban törődik velem, de én csak őt akarom. Mondta, hogy az nem lesz jó, hogy havonta találkozunk egy fél délutánt, tudom jól, de érte képes vagyok vállalni.. Azt is mondta, hogy ezt max 1-2 hónapig lehet normálisan bírni.. Most én vagyok ennyire pozítiv, hogy úgy érzem hogy sikerülhet? 8 hónapja vagyunk együtt.
2010. júl. 27. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8 hónap szerintem nem igazán elég idő ahhoz, hogy kiismerd és hosszútávra tervezz vele. Nem akarlak elkeseríteni, de jön majd az új környezet, új lányok stb. És még te is fiatal vagy ahhoz, hogy lekösd magad egy olyan emberhez aki 200kmre van/lesz tőled. Szóval szerintem hagyjátok, bár úgyis meg kell tapasztalnod a dolgot, így bármit tanácsolunk neked kell döntened.
2010. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg én sem választanék kevésbé jobb sulit a barátom miatt bármennyire is szeretem. 18 éves vagyok valószínűleg nem ő lesz a férjem és az élet még bármit hozhat. Később pedig nem akarok siránkozni, hogy egy fiú miatt nem teljesül az álmom. Szóval én megértem a barátodat.
2010. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindketten elmúltunk már 18-ak, szóval nem egy 18 éves tini párról van szó.
2010. júl. 29. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!