Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani fog? Vagy most mi lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog? Vagy most mi lesz?

Figyelt kérdés
A barátomat egy olyan egyetemre vették fel, ami 220 km-re van.. Most kicsit rossz kedve van, sokan nem támogatják őt és összecsaptak a fele fölött a hullámok, én akármennyire is rossz lesz, de támogatom mindenben. Így is keveset találkozunk, hetente 1x, maximum 2x, de most még kevesebbet fogunk. Teljes mértékben szeretem és bízom benne, de ő azt mondja, hogy olyat érdemlek, aki jobban törődik velem, de én csak őt akarom. Mondta, hogy az nem lesz jó, hogy havonta találkozunk egy fél délutánt, tudom jól, de érte képes vagyok vállalni.. Azt is mondta, hogy ezt max 1-2 hónapig lehet normálisan bírni.. Most én vagyok ennyire pozítiv, hogy úgy érzem hogy sikerülhet? 8 hónapja vagyunk együtt.
2010. júl. 27. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
És direkt jelölt olyat ami a lehető legmesszebb van?
2010. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Biztos vagyok bent, hogy működhet a dolog, mivel tapasztalatból beszélek.Igaz én már férjnél voltam mikor a párom kiment külföldre dolgozni 6 hetente jött csak haza 1 hétre és ez 4,5 évig így ment. Szerintem ha szeretitek egymást megoldódnak a dolgok, azt nem mondom, hogy könnyű, mert nem az!Igazi próba tétel de fő a kölcsönös bizalom!!!!
2010. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
hetente 1x találkoztok? azt a kapcsolatot már megette a kutya
2010. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a lehető legjobb iskola ebben a szakban.
2010. júl. 27. 17:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán működhet, csak nem szabad örökké siránkozni, meg keseregni, hanem tartsatok ki egymás mellett, beszéljetek sokat telefonon, msn-en... És ha heti egyszer találkoztok az sem a világ vége, ott a tavaszi, őszi, téli, nyári meg mindenféle szünet... Nem lesz az olyan rossz, csak rajtatok múlik, drukkolok.

L21

2010. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hetente 1x, 2x.

Nem biztos, hogy megette a kutya.. én nagyon bízom abban, hogy megtudjuk oldani.

2010. júl. 27. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi 3. éve vagyunk a barátnőmmel távkapcsolatban... nehezen, de működik...

20/F

2010. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek több olyat is, akinek ilyen 200km-es távkapcsolata van egyetemistaként évek óta. Szóval szerintem ki lehet bírni (valahogy), igaz, én nem biztos, hogy bírnám. Az megint más kérdés, hogy amikor az ember egyetemre kerül, nagyon sokat fog változni, új ismerősei lesznek, kicsit kitágul számára a világ. Erre szerintem több kapcsolat is rámegy, ami, persze, rendjén van, hiszen az ember nem gubózhat be 18 évesen...
2010. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én párom Angliába ment volna dolgozni a hugához, és mikor fél évig nem talált munkát mondtam h menj messzebbre, találj máshol munkát, de ő nem, mert azt mondta h szeret annyira, hogy ha elmegy fél h mást találok, és neki én kellek, élete párja vagyok. Ez nekem nagyon jólesett, de lehet iskolával nem így lenne. Na mind1, én a helyedbe nézelődnék másfelé, de addig a mostanival maradnék, h azért ne legyen rossz érzésem. Ez nem megcsalás, addig én nem csinálnék semmit ameddig nem szakítanék a mostanival. Bocsi de nekem ez a véleményem. Nálam mondjuk a pénz is akadály lenne az utazáshoz. Lehet h mást még jobban megszeretnél, és ha nem érsz neki annyit h vhol a környéken tanuljon, akkor te tényleg jobbat érdemelsz.

Én legalábbis nem bírnám, nekem nem kapcsolat h havonta látom, 1 évben 12x. De tudom h nem bírod elengedni mert imádod. De ez a tanácsom, így lehet boldogabb lennél minthogy sóvárognál utána örökké, és nem tudnád lehet talál mást.

2010. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzi magát, meg tudom érteni, de azt nem, hogy akkor miért választott ilyen messze sulit. Arra is felkészülhetett, hogy kevesen fogják támogatni. Szerintem próbáljátok meg a suli ideje alatt is, hogy találkoztok, ha nem megy, akkor meg egyik az egyik irányba, másik a másik irányba megy...
2010. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!