Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűség vagy a szex? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűség vagy a szex? (főleg lányok válaszát várom. )

Figyelt kérdés
távolság ellenére hűen kitartok 1 nő mellett 7hónapja mert tiszta szívemből beleszerettem.ez alatt 2 kapcsolata is volt viszont mindig elengedtem és mellette maradtam.mind2 kapcsolat után keresett és megbeszéltük(jük) a kapcsolatait.most csak baráti a viszonzás ám 1üttlétnél csókolózások is voltak. viszont mikor a távot megtudjuk oldani és sűrűbben találkozni, van rá esély hogy komoly is lehessen köztünk,persze ez még a jövő kérdése.Én olyan típus vagyok aki a szíve után megy és nem pedig a farka után.azt tanácsolták hogy nyugodtan szexeljek addig mással. míg nem fogadja az udvarlásom vagy többet. viszont nekem nem alkalmi szexelésre van szükségem hanem rá. szerintetek megtörné a hűségem ha addig alkalmi szexbe belemennék? 24/F
2010. júl. 27. 13:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

de hát nem járunk ezt értsétek meg! csak ő még nincs tisztában saját magával. ennyi.


nem te nem vagy tisztába magaddal

2010. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"tiszta szívemből beleszerettem.ez alatt 2 kapcsolata is volt viszont mindig elengedtem és mellette maradtam.mind2 kapcsolat után keresett és megbeszéltük(jük) a kapcsolatait."


Ez nagyon barátnő gyanús, mármint Te vagy neki a barátnője.

2010. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja bocs kérdésedre válaszom: Szex. Hűség szót vicces használnod egy ilyen "kapcsolatban" A lány sem hűséges hozzád, mert mint fentebb írtam a barátnőjének tekint téged, de nagy szerelem, meg FÉRFI státuszod az életben nem lesz. Ha nagy kegyesen úgy dönt leáll veled akkor is max a pincsikutyája lehetsz. Én már az első alaklomnál, hogy összejön valakivel hagytam volna a francba, mert ez csak kínlódás.
2010. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, te érzelmi indíttatásból hűséges vagy valakihez, akivel nem is vagytok együtt. Talán még lehettek, de egyáltalán nem biztos. Ez így igen romantikus, és úgy tűnik, te így érzed magad jól. Nem nagyon akarsz te mással szexelni szerintem. Akkor miért merült ez fel benned? Mert mások azt javasolták? Attól még nem kell. Ugyanakkor ha biztos lennél abban, hogy te ezt akarod, ami most van, nem bizonytalanított volna el, hogy mások azt tanácsolták.. Ez két dolgot jelenthet. Vagy azt, hogy legbelül vágysz rá, és csak az elhatározás tartott vissza eddig, vagy csak azt, hogy érzed, hogy ez a helyzet így mégsem az igazi, de nem tudod, mi lenne most a legjobb, ezért mások tanácsaira hagyatkozol vakon.

Gondold végig, jól esne mással szexelni? Vagy egyáltalán nem kívánod a nagy szerelemtől, csak hátha jót tenne? utóbbi esetben szerintem nem érdemes. De ha megkívánsz valakit, és ő is csak szexet akar, akkor érdemes. Morális akadálya tudod jól, hogy nincsen, hisz nem csalsz meg senkit, mert ugyan őt szereted, de ő éppen mással jár. Ami később változhat, de most ez van. Szóval ha kívánod, akkor megteheted, mert ha utána el is kapna egy irreális bűntudat az érzelmeid hatására, ott vannak a reális érvek, amivel majd megnyugtatod magad.

Aztán előfordulhat az is, hogy a lány akivel lefekszel, végül nemcsak a teste miatt kezd el érdekelni.. És még akár szerencsésebb helyzetbe is kerülhetsza jelenleginél. Tudom, nem ez volt a kérdés, de csak mondom, jelen pillanatban nem érdemes elzárkóznod semmitől, mert nem lenne alapja, hogy magad előtt szégyenkezz.

L/25

2010. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
én hűséges vagyok,nem kell más rajta kívül-
2010. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Minden tiszteletem a tied kedves kérdező:)

A hűség sokkal fontosabb,dde inkább tartogasd egy olyaan lánynak aki meg is érdemli

2010. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

aki kételkedne a nememben megnyugtatom hogy fiu vagyok. ritka az ilyen aláírom,ám ettől még vannak ilyen pasik. köszönöm a válaszokat. amugy van 1 másik udvarlója aki szintén igy viselkedik mint én és ő is szerelmes a nőbe a volt kapcsolatai ellenére!tehát nem csak én vagyok ilyen. Ha 1 nő belém szerelmes lenne és ezt tudom is, és e közben csak mert épp nem viszonzom az érzéseit más pasikkal szexelne, megkérdőjelezném hogy menyire szerelmes. Hogy lenne hűséges az ilyen hosszútávon? Addig amíg 1 nő iránt érzek nem fogok más nőt hülyíteni és szeretője se leszek senkinek!

Lényeg hogy mikor szerelmes vagyok valakibe viszonzástól függetlenül, és más karjaiba feküdnék ráadásul csak az élvezetért, nem lenne megbízható a szerelmem. neki csapom a szelet közben mással meg szexelnék? na az ilyen nálam nem divat! Jo a szex viszont tudom magam türtőztetni és fogom is.hűséges vagyok az érzéseimhez és kitartok a kitűzött célért!

2010. aug. 2. 06:42
 18/20 anonim ***** válasza:

Leszel a párom??? :)


Hűséget mindenképp, hisz nem vele vagy, de szerintem nem is rendes kapcsolat ez ahogy irtad. A lány tuti nem vesz komolyan.

2010. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy látom, a kérdés megválaszolódott:)
2010. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

elutasítom a felkérést. az én szívem csak ő érte dobog. és amíg iránta érzek nincs helye más nőnek bennem!:);)


persze hogy nem vesz komolyan mert nem ismer még. ám nem is ez a lényeg ezt én megoldom. itt most csak rólam van szó. amugy tisztán látok csak a véleményetekre voltam vagyok kíváncsi.

2010. aug. 2. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!