Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erős kötődés és érzelmek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős kötődés és érzelmek, de no szex? Mit lehet tenni? 25 év felettiek válaszát várom.

Figyelt kérdés

Egyszerűen a szex nem működik közöttünk, csak orális formában, pedig én nagyon szeretnék érezni egy hímtagot is magamban (avagy a beteljesülést)...

Rengeteget beszéltünk már róla, és nem értjük, miért nem jön össze, ha őrülten kívánjuk is egymást.

A szeretet viszont hatalmas és sosem ilyen közel nem voltunk még mással érzelmileg.

Meddig mehet ez így? Mi lehet az oka? Mit lehetne tenni?

Van valakinek tapasztalata hasonló cipőben?


2010. aug. 18. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

velem is történt már ilyen, egyszerűen anatómiailag nem illetek össze, ami egyáltalán nem ritka dolog.

sajnos nem mehet így sokáig, tönkreteszi a kapcsolatot, saját tapasztalat alapján mondom!

2010. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen a szex nem működik közöttünk, csak orális formában, pedig én nagyon szeretnék érezni egy hímtagot is magamban (avagy a beteljesülést)...

Rengeteget beszéltünk már róla, és nem értjük, miért nem jön össze, ha őrülten kívánjuk is egymást."


Ez a kielégületlenség előbb-utóbb akarva-akaratlanul is feszültséget fog szülni kettőtök között. Sajnos van olyan, hogy bármennyire is szeretik egymást a párok, valami miatt mégsem jön össze a dolog, testileg nincs meg az összhang. Azt nem értem, ha orálisan ki tudod őt elégíteni, akkor hogyan lehetséges, hogy ő nem tud behatolni?

2010. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Na ez az, amit nem értünk. Nagy ritkán behatol, de nem egyszerű a dolog, és nem sokáig marad bent, illetve ha bent van sem kielégítő nekem. Szerinte én túl tág vagyok...

Azt nem mondanám, hogy ő meg túl kicsi (létezhet ilyen egyáltalán?), hanem mintha nem állna úgy, ahogy kéne.

Orálisnál semmi probléma nincsen, csak nekem ez kevés.

Nem tudom, meddig leszek megértő és türelmes, de nagyon szeretem.:(

2010. aug. 18. 15:36
 4/17 anonim ***** válasza:
Valami nagy gáz lehet ott a fiúval , vagy egyszerüen nem izgul rád testileg . Viagrát neki !
2010. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Beatrix17 ***** válasza:

Ha ez vigasztal,én is hasonló cipőben járok!Mindennél jobban szeretjük egymást,de sex terén nem az igazi!És az a szomorú benne,hogy nem lehet tanitani...Eddig,ha valamelyik pasim nem volt az a kimondott sexisten,pár hónap intenziv tanitás után belejött,és ráérzett az egészre!De a mostani valahogy 1.5év után sem azt produkálja,amit kéne-pedig mindent megpróbáltam!Már nem is sexelünk minden nap-soxor,a hátam közepére sem kivánom!

Üljetek le 2üveg bor mellé,és próbáljátok kibeszélni,kinek,mi kéne sex terén!Hátha...

2010. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét.

Nos, kétlem, hogy nem kíván, ennyire naiv nem vagyok. Amúgy meg imád nyalni. Inkább túl jó nőnek tart, de ezt már milliószor átbeszéltük. Még mindig ez lenne a baj? A teljesítménykényszer?

Az a gondom, hogy kezdek belefáradni, és van, hogy már nincs kedvem próbálkozni.

És kedves Beatrix, nem vágyódsz más után? Inkább lemondasz a szexről?

Hogy lehet így élni?

2010. aug. 18. 16:10
 7/17 anonim ***** válasza:

csinálj kegel gyakorlatokat az nagyon sok nőnek segít !!!

[link]

aztán a G-pont igerlése addig előjátékként behatolás előtt, addig, amígy már megőrülsz érte !

de a gyakorlatokat csináld minden nap többször, mert amúgy semmit nem ér / elég minden egyes vizelés közben/!


ja és egy másik kérdés , hogy saját magadnak sikerült már a hüvelyi orgazmus ?

ha igen ne félj neki elmondani és megmutatni közben, hogy hogy jó neked !!!

Sok sikert én szorítok !!!!

2010. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kívánságokat, vágyakat már megbeszéltük, persze ugye főleg Róla van szó, (mert én hiába mondom, hogy egyszerűen csak normális szexet akarok, ha nem jön össze:(), tehát már túl vagyunk ezeken elméletben és gyakorlatban is, sokadjára. Azt mondja, már nem tudja, ilyen és kész, és neki nincsen semmi baja (nemhogy tablettát szóba hozni...), fogadjam el. És ez az, ami nem akar menni...
2010. aug. 18. 16:13
 9/17 Beatrix17 ***** válasza:
Ezen én is elfilóztam!Régebben,ha2napig nem voltam megcsinálva,tiszta idegsokk voltam.Mostanra eljutottam arra a szintre,hogy 4napig nem vagyunk együtt-max orálisan kielégitem-és nincs semmi elvonási tünetem!Próbáltam a szaporodásgátlóra fogni a libidó csökkenést...a fene se tudja!Az a "szomorú"a dologban,hogy hozzá tartozom,az"övé"vagyok,és ezt1percre sem tudom elfelejteni,tehát,ha akarnám sem tudnám megcsalni
2010. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet és a szurkolást, megpróbálom, hogy én mit tehetek az ügyben (kegel), viszont korábban nem volt másokkal problémám és orgazmus gondjaim sem voltak. Nem is szültem még, így nem is értem, mitől lennék én túl tág. Ja, és mini tampont használok. Persze izgalmi állapotban tágulok, na de ennyire? És mivel másokkal ilyen nem volt, (hanem nagyon is élveztem az együttléteket és .... hát hiányzik a dolog, mármint az összeolvadás része - testileg-lelkileg) ezért gondolnám, hogy a bibi nála van.:(
2010. aug. 18. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!