Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erős kötődés és érzelmek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős kötődés és érzelmek, de no szex? Mit lehet tenni? 25 év felettiek válaszát várom.

Figyelt kérdés

Egyszerűen a szex nem működik közöttünk, csak orális formában, pedig én nagyon szeretnék érezni egy hímtagot is magamban (avagy a beteljesülést)...

Rengeteget beszéltünk már róla, és nem értjük, miért nem jön össze, ha őrülten kívánjuk is egymást.

A szeretet viszont hatalmas és sosem ilyen közel nem voltunk még mással érzelmileg.

Meddig mehet ez így? Mi lehet az oka? Mit lehetne tenni?

Van valakinek tapasztalata hasonló cipőben?


2010. aug. 18. 14:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Persze...megcsalni én sem tudnám/akarnám. Viszont álmomban sokszor előjön a dolog, és úgy érzem, egyre kevésbé bírom. Aztán jól összeveszünk, és akkor kis bűntudatom támad, amitől lenyugszom egy időre, majd kezdődik elölről.
2010. aug. 18. 16:23
 12/17 anonim ***** válasza:

az izmok erőssége vagy gyengesége nem függ attól, hogy szültél e vagy sem , ez is egy izomcsoport, mint a tested bármely részén lévők és ha nem edzed őket akkor annyi ....próbáld ki egy szűk punci azért másabb és ha még játszadozi is tudsz az imaiddal szex közben !!!:D

az orgazmus kettőn áll vagy bukik , egyrészt rajtad , hogy tudod e mi jó neked és hogyan ..sebesség, mit hogy hol mennyire erősen izgassanak és hát ott a pasi, hogy mennyire ismer téged, de ha nem ismer, mert hát nem minden nő egyformán működik, akkor arra neked kell rávezetni , hogy mi hogy jó !!!!

sok lány azt hiszi, hogy csak a pasin múlik minden, pedig nem így van !kettőtökön !

én abban nem hiszek , hogy ha vki szereti a másikat és megőrül érte, szerelmes, akkor csak úgy összejön a hüvelyi orgazmus, és akkor mi van az egyéjszakás kalandokkal ? ott is van hüvelyi orgazmus és szerelem nincs csak vonzódás !

2010. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kettőn áll a vásár. És én mindig is használtam az izmokat aktus közben, mit sem tudva akkor a kegelről még, de most nekiállok újra gyakorolni (napközben), hogy minden tőlem telhetőt megtegyek.

Viszont az előbb ajánlott oldalon az alábbira bukkantam:


"Ha a merevedés szeretkezés alatt nem elégséges, nem elég kemény a hímvessző, esetleg így történik rendszeresen a magömlés, akkor ezen szexuálterápiával, pszichoterápiával segíteni lehet.


Ha behatolás előtt vagy közösülés közben -magömlés előtt- rendszeresen elernyed a hímvessző, ennek leginkább lelki okai lehetnek. Ez szinte biztos akkor, ha vannak spontán hajnali merevedések, illetve önkielégítésnél nincs ilyen gond.


Férfiak merevedési zavaráról akkor beszélünk, ha partnerkapcsolati helyzetben az előjáték során, vagy közösülés közben jelentősen csökken, vagy megszűnik a hímvessző merevedése, megakadályozva ezzel a szeretkezés kívánt folytatását.


A tünet értelmezése az, hogy ezzel a férfi saját magát és partnerét is megfosztja a kölcsönös, közösülés közbeni kielégüléstől. Más úton, pl. orálisan, lehet, hogy jól kielégülnek. Ebben az öndestrukció, önagresszió és a partner (vagy nők) iránti agresszió, frusztráció szimbolikus vagy konkrét megjelenítése egyaránt szerepet játszik."


Na klassz....

2010. aug. 18. 17:01
 14/17 anonim ***** válasza:

a tág hüvelyről:

[link]


a "kinek a méreteivel van a baj?" utolsó bekezdése nem lehet h mégiscsak ide passzol?

2010. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Lehet.....de és akkor mit lehet tenni? Tényleg anatómiailag nem passzolunk és akkor kész?

Vagy tényleg kitágultam (amiatt, hogy nem igazán gyakorlatozunk - mert korábban ilyen nem volt) ?

2010. aug. 20. 12:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Dehogy tágultál ki, csak rád akarja kenni a dolgot. Eleve egy nő izgalmi állapotban "ki van tágulva", mert hát befogadni készül...


Viszont sztem nyugodtan beszerezhetnétek szexuális segédeszközöket, bár még nem próbáltam, de azt mondják nagyon fel tudja dobni egy vibrátor egy pár nemi életét is (nem csak egy egyedülállóét) :)


Hosszú távon... Lehet h előbb utóbb elentkezni fognak más területen is problémák...


Esetleg szexuálpszichológussal beszélj! (neten is lehet ingyen kérdezni csomó helyen, keress rá) Lehet h ő többet/jobbat tudna mondani.

2010. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az a baj a dokival, hogy ahhoz neki is akarnia kéne...

És azért ide írtam, mert kíváncsi voltam magánemberek tapasztalataira, ami sokszor többet ér, mint amit a szakemberek mondani tudnak.

2010. aug. 22. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!