Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűség vagy a szex? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűség vagy a szex? (főleg lányok válaszát várom. )

Figyelt kérdés
távolság ellenére hűen kitartok 1 nő mellett 7hónapja mert tiszta szívemből beleszerettem.ez alatt 2 kapcsolata is volt viszont mindig elengedtem és mellette maradtam.mind2 kapcsolat után keresett és megbeszéltük(jük) a kapcsolatait.most csak baráti a viszonzás ám 1üttlétnél csókolózások is voltak. viszont mikor a távot megtudjuk oldani és sűrűbben találkozni, van rá esély hogy komoly is lehessen köztünk,persze ez még a jövő kérdése.Én olyan típus vagyok aki a szíve után megy és nem pedig a farka után.azt tanácsolták hogy nyugodtan szexeljek addig mással. míg nem fogadja az udvarlásom vagy többet. viszont nekem nem alkalmi szexelésre van szükségem hanem rá. szerintetek megtörné a hűségem ha addig alkalmi szexbe belemennék? 24/F
2010. júl. 27. 13:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a hűséghez, hiszen igazából nem is vagytok együtt. Szerintem nyugodtan éld az életed, aztán ha közelebb költöztök egymáshoz majd kiderül, hogy lesz e belőle valami. Amúgy meg ha ő szexel mással, neked miért ne lehetne?
2010. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Beteges egy kapcsolat. Neki volt melletted, neked nem + még semmit nem kapsz.
2010. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
SZEEEX MINDEN MENNYISÉGBEN !!!! XDDD
2010. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ilyen, bárcsak minden férfi ilyen lenne. De rá ne várj, nem szeret téged igazán. Keress más, komoly barátnőt, akivel előbb egymásba szerettek és aztán jöhet a szex. Szerintem sok hasonló gondolkozású lány nagyon örülne ilyen férfinek. De persze nem mindegy, hogy ki az, akire pazarolod a hűségedet.
2010. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Betssyke ***** válasza:
100%
Na ja,csatlakozom az elöttem íróhoz! Nagyon sokan örülnének ilyen férfinak,ez a nő nem érdemel meg téged az tuti! Keress magadnak olyat aki tud is szeretni és nem csal meg fűvel-fával! És ha össze is költöznétek ki tudja mit fog csinálni a hátad mögött... Tudnál benne bízni ezekután???
2010. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
na ácsi!!1általán nem olyan amilyenek gondoljátok! hűséges és nem megcsalós, nagyon komoly nő!nem hiába tartok ki még mindig.oka van ennek és ismerem is már annyira hogy ne idő pazarlásnak tekintsem! nem szerelmes belém ez tény.én se szeretem bele 1 7alatt. az igaz szerelembe bele növünk nem pedig bele esünk!ha nem látnék esélyt hogy 1másra találnánk rég nem foglalkoznék vele. az előző kapcsolatai tőlem teljesen függetlenek és vak szerelem volt a nő részéről az. amiért csak barátként néz rám csak azért van mert még nem ismer.1általán nem látok hűséget abban hogy mikor őt szeretem, körülményektől függetlenül más nővel feküdjek le.hol ebben a hűség? sehol!ha mással szexelnék saját magamat és az érzéseimet hazudtolnám meg. remélem világosabban látjátok a szitut. köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 27. 20:47
 7/20 A kérdező kommentje:
az hogy maradjak ilyen az azt jelenti hogy ne szexeljek csak ugy.jol értelmezem?
2010. júl. 28. 13:50
 8/20 Betssyke ***** válasza:
Nem! Az azt jelenti hogy maradj ilyen hűséges mint amilyen vagy! De nem értem én ezt a kapcsolatot meg szerintem sokan nem. Most véded? Akkor ha neked ez így jó és szerinted komoly nő akkor nem látom át mi a gondod! Akkor hagyd nyugodtan csaljon,te meg akkor várd csak mi lesz! Ha neked így jó,de akkor ne várj választ mert erre így nincs normális válasz!
2010. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de hát nem járunk ezt értsétek meg! csak ő még nincs tisztában saját magával. ennyi.
2010. júl. 29. 06:15
 10/20 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem igenis, hogy nagyon tisztelem az olyan pasikat, akiket nem a farkuk vezet, és nem elégszenek meg alkalmi szexxel. A hűséget olyan felé nem tartom jó ötletnek, aki feleannyira sincs oda érted, mint te érte. Persze ez valóban változhat, ha megszűnik a távolság.

Szóval az én véleményem az, hogy hozzá nem kell hűségesnek lenned, de ne is keveredj bele alkalmi szexkapcsolatokba, hanem keress valaki mást, akivel a szerelem és a szex is összejön.

2010. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!