Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, tipikus casanova, aki minden csajt megkaphat-meg is kap. Viszont én menthetetlenül és reménytelenül belészerettem. A legnagyobb hiba, hogy már engem is megkapott (próbáltam, de egyszerűen már nem bírtam tovább ellenállni neki). Viszont nekem ez nem volt elég, szeretnék tőle többet is. Hogyan hódítsam meg, hogy viselkedjek vele, hogy megbolunduljon értem és ne egy ksicsajt lásson bemmen is, akit megkapott? :S
2010. júl. 27. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az önzetlenséggel egy baj van, ki a franc ő neked, hogy önzetlenül leszoptad? Nem is jártok, nem vagy a felsége, jegyese, csak mert ez úgy hangzott mint ha ezer éve együtt lennétek és a barátodat nem akartad szenvedni látni.

Érted ennyi erővel azt is lehet gondolni, hogy ha a szomszédban a Jani kanos lesz majd átmegy hozzád, mert te ilyen önzetlen kedves lány vagy aki segít a férfi ember baján.


Legközelebb majd csak a barátodon( akivel együtt vagytok, ismered a szüleit, ő a tiédet és mindenki tudja, hogy jártok) segítsél.


27/F

2010. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért nehogy befordulj a válaszokon, mindenki bakizott már életében vagy ha nem majd fog hidd el. Vond le a tanulságot aztán lépj tovább, megtörtént hát megtörtént ennyi.


Minél nehezebben kapható vagy dolgokra annál jobban bolondulnak érted a pasik, hisz ezáltal leszel különleges és értékesebb mint a többi csaj akit megkaptak. Az ember pedig mindig arra vágyik amit nem kaphat meg. Nincs annál bosszantóbb( jó értelemben) amikor egy csaj nehezen adja be a derekát. A többi tucat csajnak még a nevére sem emlékszünk, de akiért vért kellett izzadni arra még 85 évesen is. Hát így bolondíthatod meg a férfinépet.

2010. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm nagyon! Tudom, hogy így lehet, azért is húztam őt is-de aztán az este végén mégis megadtam magam. És pont ezért fáj annyira, mert tudom, hogy ezzel én is csak tucat lettem neki :( Viszont természetesen tanultam a hibámból, de ettől még ez z érzé megmara, hogy pont nála rontottam el.


Befordulni pedig nem fogok, könnyű engem oltogatni, de fogadok, a válaszadók 100%-ának, aki 18 fölött van, volt már egy éjszakás kalandja. Főleg a férfi válaszolóknak... És ez valahol vicces is, hogy engem itt leszólnak, mert egyszer véletlen megtörtént velem, amit meg is bántam, ők ugyanakkor meg ugyan ezt csinálják/ták a lányokkal, amit ez a fiú velem...

2010. júl. 27. 20:50
 14/16 anonim ***** válasza:

Hm én is beszállnék és kicsit kihasználnám ezt a kérdést.:)

Hogy lehet elvarázsolni, ha még nem kapott meg? Am ő nem olyan típus, hogy megkapja és aztán szevasz csak olyan jó képű meg aranyos és bomlanak utána a lányok.

Vmi tipp, tanács? Most járunk együtt órákra és lenne lehetőségem elámítani csak nem tudom hogyan..:)

Én 18L, ő 19F

2010. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én beindultam rád! Nekem is megadod magad?
2010. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Először is, ne vedd magadra amiket a többiek írtak rólad. Most egyszer belementél, mert "szerelmes vagy" a fiúba, attól még nem vagy r*banc egyáltalán. :) Viszont olvastam a válaszolók között olyat, hogy ne add könnyen magad, ebben teljesen egyetértek, csak itt az a baj, hogy akinek nem adom könnyen magam és küzd értem, megunom... De valakinek alig tudok megállni :(


Most ha tudnánk mennyi pasi, használja ki a lányokat. És mennyit fektetnek le, és hogy van közbenj barátnőjük, úgy kéreti magát a lánynak. Ez eszméletlen, és még téged hordtak el, aki MEGBÁNTA AZ EGÉSZET, de ők mikor bánnák meg. Soha:(((


Puszi:))

2010. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!