Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, tipikus casanova, aki minden csajt megkaphat-meg is kap. Viszont én menthetetlenül és reménytelenül belészerettem. A legnagyobb hiba, hogy már engem is megkapott (próbáltam, de egyszerűen már nem bírtam tovább ellenállni neki). Viszont nekem ez nem volt elég, szeretnék tőle többet is. Hogyan hódítsam meg, hogy viselkedjek vele, hogy megbolunduljon értem és ne egy ksicsajt lásson bemmen is, akit megkapott? :S
2010. júl. 27. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát babám, ezt már elbtad. Szó szerint...
2010. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de szeretném helyrehozni, csak nem tudom, hogyan :S
2010. júl. 27. 13:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát már sehogy. Amúgy meg ha olyan kvapecér, akkor mi szükséged lenne rá?
2010. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát ha beleszerettél volna körültekintőbb lettél volna és nem adtad volna oda magad neki, hisz így csak egy lettél a sok közül. Én biztos nem járnék az egyik megdöntött kis csajjal, mert nincsen neki tartása könnyűvérű liba meg kinek kell?

Lépj tovább és a következő fiúnál legyél komolyabb már ha végzet asszonya szeretnél lenni, de aki egyből szétrakja a lábát ne ábrándozón:-)))))

27/F

2010. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félreismert. Jó, jogosan, mert tényleg odaadtam magam neki, de csak azért, mert már teljesen bevolt indulva és nem bírtam annyira kegyetlen lenni vele :( De én nem akartam, közben is arra gondoltam, hogy nem kéne :( De mégis győzött az önzetlenségem, hogy neki jó legyen. Persze ennek hála, most engem tart mindenki ribancnak és knnyűvérűnek, amikor nem vagyok az, még sosem tettem ilyet és nem is fogok soha többé, mert ez szerintem undorító, most is undorodok magamtól, hogy ebbe belementem. :S
2010. júl. 27. 13:57
 6/16 anonim ***** válasza:

hát bocs de nem tudlak sajnálni. ilyen szánalmas szöveget képes vagy leírni, hogy csak azért hagytad, mert nagyon beindult?? mert te egyáltalán nem akartad... te egy kiba.szott jótétlélek vagy nemde?

ezt már jól eltoltad.. megkapott téged, semmi vonzót nem fog már benned találni. mint ahogy már elhangzott, könnyűvérű pics.a hosszú távra senkinek sem kell...

18L

2010. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? És meg is dgott vagy csak lesztad?
2010. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
"csak" leszoptam. Ő egnem nem, azt nem hagytam, mert mint írtam, nem szívesen mentem bele, csak nem akartam kegyetlen lenni. Amúgy nem kértem, hogy sajnáljanak, sőt, utálom, ha sajnálnak. Nem ezért írtam le ezeket, hanem azért, hogy hátha jobban megértitek miért tettem. Amúgy meg 20 éves vagyok
2010. júl. 27. 15:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek bántani, de ez rosszabb mint a szex.

Amelyik csaj csak oboa az gázosabb mint akivel rendesbe

lefekszek. Ezek után tényleg ( pláne, hogy 20 éves vagy!!)

sürgősen felejtsd el az ipsét aztán komolyodj meg és imádkozzál, hogy sose derüljön ki a szörnyű titok.

Belegondoltál már mi lesz, ha találkozol egy rendes sráccal akibe szerelmes leszel ő is beléd és valaki a képébe vágja, hogy a mélyen tisztelt barátnője, menyasszonya leszopt@ a haverját. Erre is gondolnod kellett volna. 20 évesen meg főleg.


Neked mi lenne a véleményed arról a leányzóról akiről ilyesmit hallanál? Mit gondolnál róla?


Még annyit, hogy amelyik lény lepipázik engem azt nem tisztelem, mert mit is tiszteljek benne? Csak nem azt, hogy lepipázott első szóra?


27/F

2010. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amelyik lény... ;)
2010. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!