Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből? Tudom nem vagytok jósok csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nos, a srác 20éves a lány pedig 15. A srác decembertől udvarol a lánynak. A lány először azt gondolta, hogy jó lesz szórakozásnak, de később egy kicsit jobban belemerült. Szimpatikusabb lett neki a srác és másképp nézett rá mint előtte. A lány beleunt, hogy a srác csak msnen volt "merész" élőben nem volt annyira. De suliba menet mindig két puszival köszöntek el és ennyi volt. Júniusban mondta neki, hogy ő már nem szeretne tőle semmit. Megszakadt a kapcsolatuk, nem beszéltek többet. A srác május-júniusban mondta a lánynak, hogy szereti (persze msnen). A lány ráírt minap, hogy megtudja mi újság van vele. A srác felhozakodott a témával és megbeszélték végül a dolgokat. A lány megkérdezte, hogy szerinte mi lesz ennek a vége, a srác azt mondta, hogy házasság. A lány nem érez ilyen mélyen és még elkötelezni se szeretné magát.

Köszönöm, hogy elolvastátok ezt a hosszúra sikeredett szöveget!


2010. júl. 27. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy teljesen értem a szitut, de szerintem a srác csak viccelt ezzel a házasság dologgal...
2010. júl. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

a lany meg tul fiatal.

a fiu is.

szerintem semmi sem lesz.

2010. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lány rákérdezett és azt mondta, hogy ő komolyan gondolja... többször is utalt a srác arra, hogy megkéri a lánykezét. A lány nem is akar házasságot, mikor a fiú először említette meg közölte vele a lány, hogy esetleg 10 év múlva...
2010. júl. 27. 02:00
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi, házasság meg főleg xd
2010. júl. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez szép gyerekkori emlék lesz :)
2010. júl. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsóval egyet értek :)
2010. júl. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ide jósnak lenni.


Az lesz a vége, hogy előbb-utóbb mindketten felnőttök majd, és remélhetőleg boldog párkapcsolatban élitek le az életeteket. Mindketten egy másik párral.


20+ év múlva pedig mosolyogva emlékeztek majd vissza, milyen buták is voltatok fiatal korotokban.


Ehhez kivánok nektek sok sikert.

2010. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!