Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz? Vagy bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Vagy bunkó dolog a részéről?

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük, hogy nem csak a fiú fizet, és ebbe úgy belenyugodott hogy kezdem azt érezni hogy már csak én fizetek. Elmegyünk valahova és ha busszal kell menni én fizetem, bevásárlás a boltba én fizetem bár mondja hogy fizet vagy azt kifizeti amit ő kért de mondom nem és erre nemis erősködik. És pl az óvszert is lassan csak én veszem, bár azt ő is szokta. Azt leszámítva hogy elmegyünk bulizni vagy moziba kifizeti a belépőmet. De pl volt hogy vacsiztunk és kifizette majd mondtam odaadom a részem és nem mondanám hogy ellenkezett. Bár eddig szinte csak nálunk voltunk és lehet ez neki magátol érthetődő hogy vendég. Amúgy nagyon normális, immádnivaló, csak ez kezd zavarni. Azért én sem vagyok tele pénzzel. Bár azt tudom, hogy neki nincs valami könnyű helyzete, de ennyire azért ő sem áll rosszúl anyagilg.
2010. júl. 26. 20:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
amikor legközelebb vásárolsz a családnak és ő is belepakol a kosárba, akkor nyugodtan mond meg neki, ha kérdezi, hogy csak a részét adja oda belőle. Nem kell az egészet kifizetnie, de azt közölheted vele, hogy a dolgai árát adja oda!
2010. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondod neki, hogy nem kell, akkor ne is várj mást...
2010. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem a nőkben. Ha megbeszéled vele előtte hogy ne fizessen, felajánlja és még akkor is visszautasítod, akkor mit vársz? Mi nem értünk az ilyen jelekből, azt tesszük, amit kér a lány. Ha például a barátnőm mondaná hogy: Jajj ennek a lánynak olyan jó feneke van... Akkor rögtön rávágnám hogy szerintem is és nem azt kezdeném el mondani, hogy de te sokkaal szebb vagy stb. Ez ösztönös szerintem :)


Röviden: Ha akarsz valamit egy férfitól, mondd el neki kerek-perec, mert csak abból ért a nagyobbik részünk :)


15/f

2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mi azt beszéltük meg hogy nem kell mindent egy férfinak fizetni és nem azt hogy csak én fizetek...
2010. júl. 26. 23:13
 15/15 anonim ***** válasza:

De te magad mondod hogy felajánlja hogy fizet és te akkor is visszautasítod! Te meg ezt értsd meg, meg amit az előző válaszoló mondott, csak 15/F és 28/F között az a különbség, hogy én már nagyon is értek a jelekből, de ha erősködik hogy nem kell akkor ráhagyom hadd tanuljon.

Azt áruld el mi a francnak kell udvariaskodni egy kapcsolatban, úgy értem oké, hogy kinyitom neki az ajtót például. De ha éhes és kérdem akkor ne mondja "jól nevelt vendég" módjára hogy nem kér (ezt a vendégeknél sem szeretem) ha szeretné hogy fizessek akkor ne mondja "udvariaskodva" hogy áh nem kell amikor kérdezem. Mert igenis kérdezem, és a pasid is rákérdez, te magad írtad.

Sőt a belépőket ideoda továbbra is ő fizeti ha jól értem. (el tudom képzelni mellesleg, hogy férfiassága utolsó morzsáiként ragaszkodik ehhez, bocs ha tévedek)

HA NEM AKARSZ FIZETNI MONDD MEG NEKI! FŐLEG HA MÉG RÁ IS KÉRDEZ! Így már érted, vagy a caps-lock sem segített?

28/F

2010. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!