Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz? Vagy bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Vagy bunkó dolog a részéről?

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük, hogy nem csak a fiú fizet, és ebbe úgy belenyugodott hogy kezdem azt érezni hogy már csak én fizetek. Elmegyünk valahova és ha busszal kell menni én fizetem, bevásárlás a boltba én fizetem bár mondja hogy fizet vagy azt kifizeti amit ő kért de mondom nem és erre nemis erősködik. És pl az óvszert is lassan csak én veszem, bár azt ő is szokta. Azt leszámítva hogy elmegyünk bulizni vagy moziba kifizeti a belépőmet. De pl volt hogy vacsiztunk és kifizette majd mondtam odaadom a részem és nem mondanám hogy ellenkezett. Bár eddig szinte csak nálunk voltunk és lehet ez neki magátol érthetődő hogy vendég. Amúgy nagyon normális, immádnivaló, csak ez kezd zavarni. Azért én sem vagyok tele pénzzel. Bár azt tudom, hogy neki nincs valami könnyű helyzete, de ennyire azért ő sem áll rosszúl anyagilg.
2010. júl. 26. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb mennétek valahova, mondd, hogy bocs, te nem tudsz menni, mert éppen nincs pénzed. Aztán ezt mondd még párszor neki és hátha többször ráveszi magát, hogy ő is fizessen.
2010. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ha aztmondod neki h nem kell kifizetni, miközben modja h kifizeti, akkor mit vársz? -.-'
2010. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kérdezd meg tőle finoman, kedvesen hogy "Oda tudod adni a vacsi árát?" Vagy mikor mit... Ezzel nem bánt meg senki senkit, és úgysem mondja erre hogy nem... Én már csináltam ezt, és bejött. Ettől valószínűleg kicsit észre is veszi magát, legközelebb lehet h már nem is kell szólnod.

21L

2010. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha veszek pár dolgot ráadásul a családnak egyértelmű hogy azt mondom hogy kifizetem, de ez sorozatban így van és ő sorozatban egy rakás cuccot oda pakol. Valahogy ez olyan padhelyzet, nem fizettethetem ki vele azt amit egy családnak bevásárlok, de neki vagy nem kellene annyi mindent kérni vagy pótolhatna utólag vagy nem tudom.
2010. júl. 26. 20:57
 5/15 anonim ***** válasza:

LOL Hát ezt bizony magadnak generálod kisanyám. Én pontosan ugyanezt tenném. "bár mondja hogy fizet vagy azt kifizeti amit ő kért de mondom nem és erre nemis erősködik."

Ezt beszéltétek meg, ehhez tartja magát. De még mindig felajánlja hogy fizet, ismétlem én is ezt tenném. Mondjuk néha hagyd rá, amikor felajánlja. Esetleg. Talán. Azt mondjuk próbáltad már? :D

2010. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ez bizony kényes kérdés, mert nehéz ilyenről beszélni.

Nehéz, de muszáj!

Mondd neki, hogy zavar téged az, hogy mindig te fizetsz és hogy jól esne ha meghívna téged többször az ő pénzéből ... például vacsorázni...

2010. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg vele, mert nagyon rá fogod így szoktatni. És legközelebb ne mondd neki, hogy nem kell kifizetnie, mert így nem is fogja, jó ez így neki.
2010. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt üljetek le megbeszélni, hogy azért mégsem úgy értetted, hogy te állsz midnent.
2010. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Amúgy azt tudja hogy ezt a fajta mindent én fizessek dolgot nem szeretem, mert volt már ilyen kapcsolatom, és arra is azt mondta hogy az gáz, bár lassan már ő is ott tart....

Csak nem tudom ezt hogy hozzam fel neki.

2010. júl. 26. 21:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Néha hagyd otthon a pénztárcád, és mond neki kedvesen: Fizetnél drágám??... Nem hiszem,hogy visszakérné tőled a pénzt...
2010. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!