Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi vesz rá egy csajt erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá egy csajt erre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mi vesz rá egy 18 éves csajt arra, hogy annak ellenére, hogy "otthon" (egy másik megyében lakik, csak rokonoknál nyaral) van egy nála több, mint 10évvel idősebb pasija, mégis a rokonoknál lévő nyaralás alatti buliban egy idegennek mondja el a legnagyobb titkait, aztán meg kérdezősködjön, hogy van-e nála (az idegen srácnál) esélye?! az én véleményemet se a monitor se a moderátorok nem tűrnék, de a tiétekre kíváncsi vagyok:)
2010. júl. 26. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Csak jól akarta érezni magát a csaj, csak kikapcsolódott, szórakozott, flörtölt, stb. Szerintem nem gondolta komolyan azzal az idegen sráccal. Ha viszont nem szereti az otthoni pasiját, akkor az az ok.
2010. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az abszolút elítélendő és aljas dolog, hogy megcsalta a párját. Ha csak az lett volna, hogy találkozik valakivel, normálisan elbeszélgetnek, és kiönti a lelkét, az is oké lett volna. Nem mindent mond el az ember a párjának, ez lehet azért, mert óvni akarja a nőiességét, erősnek, kiegyensúlyozottnak akarja magát láttatni, és nem szeretné a pasijával megosztani a gyengeségeit. Ezzel most nem kelek a csaj védelmére, mert megcsalta, becsapta a párját, pont.

Csak úgy megragadott ez, hogy egy idegennek mondja el a legbelsőbb érzéseit, kiönti a lelkét, lelkizik kicsit. És belegondoltam, hogy ezt én miért tenném. Ha ilyet tennék, az talán még azért lehetne, mert nem érzem, hogy a pasimat érdeklik a dolgaim és a gondolataim. Ezért kényszerülnék arra, hogy más vállán sírjam ki magam.

18/L

2010. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!