Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi vesz rá egy csajt erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá egy csajt erre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mi vesz rá egy 18 éves csajt arra, hogy annak ellenére, hogy "otthon" (egy másik megyében lakik, csak rokonoknál nyaral) van egy nála több, mint 10évvel idősebb pasija, mégis a rokonoknál lévő nyaralás alatti buliban egy idegennek mondja el a legnagyobb titkait, aztán meg kérdezősködjön, hogy van-e nála (az idegen srácnál) esélye?! az én véleményemet se a monitor se a moderátorok nem tűrnék, de a tiétekre kíváncsi vagyok:)
2010. júl. 26. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
szerintem csak a csajnál a buliba sok volt a pia!
2010. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem volt részeg, tényleg csak nyomult a srácra...
2010. júl. 26. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:

egy szóban el tudom mondani:

idiótalányakinekmégfelkellnőniederohadtgyorsanhajótakarmagának

2010. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hülye helyzet... és lesz augusztusban is egy buli, amire megint meg van hívva... az ilyen emberek miért vannak akkor kapcsiban, ha közben pasiznak össze-vissza?!?!?!:@
2010. júl. 26. 15:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert Ő egy nagy K!!! 3 pasira van szüksége, egy jaguarra a garazsban, egy bikára az ágyban és egy marhára aki mind ezt kifizeti. Én is ismerek egy ilyen csajt.. csak az még durvább
2010. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
mert az emberek lelki szegények és arra vágynak hogy valaki meghallgassa őket. és lehet h nem jó a kapcsolata, ezt te nem tudhatod.
2010. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát nekem is K-nak tűnik:S... amúgy nem tudhatom, hogy milyen a kapcsolata a pasijával. de akkor se tisztességes, mert ha szar, akkor meg szakítson, mielőtt nyomulni kezd másokra, nem igaz?...
2010. júl. 26. 16:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, igaz, hogy így tisztességes, de te is betartasz az életben minden "szabályt"? van amikor egyáltalán nem úgy viselkedünk, mint ahogy azt egyébként elvárnánk magunktól.
2010. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztosra akar menni, hogy nem maradna egyedül, ha szakítana.
2010. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
áh nem hinném, hogy szakítani akar... amúgy meg nem menne biztosra ezzel a sráccal. na mindegy, ez a tett pfö..
2010. júl. 26. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!