Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalás? Vagy ez még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Vagy ez még nem az? Rámmászott egy pasi a hétvégi buliban.

Figyelt kérdés
szóval, van barátom, több, mint 2 éve.. de egy pasi nagyon nyomult a hétvégén, ölelgetett, puszi, stb. próbáltam neki beszólogatni, h ez most nekem nem jönne be, meg nem akarok egyéjszakásokba keveredni, de azért jólesett, h bejövök neki. amugy előbbről már ismertük egymást 1 kicsit.. akkor ez most megcsalás?
2010. júl. 26. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nalátod...az ő írkafirkája hazavágta az önbizalmad.Szerinted a te simi-simi bújok máshoz szisztéma nem küldi a padlóra az önbizalmát?(uccsó voltam)
2010. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
de igen.. és hülye vok.. :S de már úgyse olyan jó a kapcs.. :S
2010. júl. 26. 16:33
 13/13 anonim ***** válasza:

Van még értelme együtt lenni?

Az oké, hogy tetszik egy nőnek, ha valakinek tetszik és ezt ki is mutatja. De, ha mindketten csináltok ilyeneket, akkor minek együtt lenni? Nekem 4,5 éves kapcsolatom van. Tudom, hogy átalakulnak a dolgok egy idő után, de ha hagyjátok eluralkodni az ilyen eseteket, tönkremegy minden.

2010. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!