Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalás? Vagy ez még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Vagy ez még nem az? Rámmászott egy pasi a hétvégi buliban.

Figyelt kérdés
szóval, van barátom, több, mint 2 éve.. de egy pasi nagyon nyomult a hétvégén, ölelgetett, puszi, stb. próbáltam neki beszólogatni, h ez most nekem nem jönne be, meg nem akarok egyéjszakásokba keveredni, de azért jólesett, h bejövök neki. amugy előbbről már ismertük egymást 1 kicsit.. akkor ez most megcsalás?
2010. júl. 26. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem probalta ellenalni akkor IGEN ES EGY RIBANC VAGY ha peddig igen AKKOR ELNEZEST KEREK :)
2010. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
tetszett, hogy kellenél neki... ez az érzés azért van, mert a 2 éves kapcsi az nem 3 hónapos kapcsi, és kezd átalakulni. ez normális, de ne ess bele túlzottan ebbe a hibába. mondd el a barátodnak, ami történt, de őszintén.
2010. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Egyáltalán nem az, a lányoknak is kell némi kikapcsolodás főleg abbol amit a barátjuk tól nem kapnak meg, és nne titkold el mond meg míg kiderülne a dolog.

16/F

2010. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szolasokkal kell hanem tokonrugni ha nem halgt az elso szora ...:P
2010. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem, nem az. az embernek szüksége van visszajelzésre arról, hogy kellene ő másoknak is. ettől még nem lesz rosszabb egy kapcsolat.
2010. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem akartam vele bunkó lenni, azért nem rúgtam tökön.. :) csak simán nem engedtem magam, abból meg még nem lesz semmi, ha átölelnek.. de a pasim szerint 1 csaj ellen tud állni, ha akar.. ez zavart meg.. :S
2010. júl. 26. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:

hát most érted..megcsalás...

nem megcsalás,de nemtudom az olyan embernek mi van a fejében aki erre azt mondja ,hogy oké.(mármint h téged ott ölelget lol),meg hogy ez normális,meg kikapcsolódás kell.

miről beszélsz?:DD

hát menjél kikapcsolódni basszus de ne egy 2 éves kapcsolatban..

imádom ezeket az extra modern felfogású 16 éves gyerekeket

2010. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
20 vok, bocsi..
2010. júl. 26. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha gyakorlatilag nem is csaltad meg szerintem akkor is szemét dolog.Ott a párod,nehogymár más ölelgessen.Pofánvágtam volna úgy hogy kiköpje a fogait.
2010. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a párom nem volt ott.. de ő se " tiszta ", mert neten flörtölgetett.. nekem meg közben tönkrement az önbizalmam.. :S
2010. júl. 26. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!