Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan? Segítség

Figyelt kérdés

Na szóval egy elég furcsa szituácóba kerültem... Pár hete a legjobb bartátom bemutatta a tesóját aki nem vérszerinti tesója a csak apukájának az élettársának a lánya. Elmentünk bulizni és akkor megindult bennem vmi de olyan barátság fél. Következő héten megint buli de most már más volt, úgy érzem beleszerettem. Hazafelé smároltunk szinte végig kissebb nagyobb megszakításokkal. Ott volt a legjobb barátom is és még egy gyerek aki csak a heverom. Nem nézte vmi jó szemmel... azt monta igénytelenek vagyunk hogy 2 hét után ezt csináljuk... de közben én úgy érzem hogy ez még komoly is lehet. Ha oda jutok hogy választanom kell barát és barátnő között nem fogok választani, mind2 kell. de nem értem a barátom reakcióját... vagyis részben igen mert végülis sak a családtagja, de ezt az igénytelen dumát vhogy nem értem és amitóta így vagyunk ő kicsit lenéz... teljesen megváltozott... szerintetek helyes ez így? vagy mit csináljak?


/bocs lehet hogy kicsit kesze-kusza de kavarognak bennem a gondolatok/ 16F


2010. júl. 26. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem minden képpen beszélj a lánnyal hogy mit mondott a "testvére" vagyis a barátod és akkor talán ő is felfogja hogy evvel mégis csak várni kel picit, de nyogudtan csinálhatjátok kettesben is és nem kell tudnia róla senkinek hogy együtt vagytok. :D

15/F

2010. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet,hogy a barátodnak is bejön ez a lány, mert ugyebár nem vér szerinti tesók tehát könnyen meg lehet ,hogy tervezgetett valamit vele kapcsolatban és most ki van akadva mert megelőzted. Beszéld meg vele és kérdezd meg tőle ,hogy miért viselkedik ilyen furcsán!
2010. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beszéltem de mindig csak annyit mond hogy igénytelenek vagyunk, hülyék, meg éretlenek meg hogy több észt várna el tőlem... csak úgy tudunk eggyütt leni hogy ha ő is ott van mert a lány anyukája nem negedi sehova (mondjuk balhés scajszi, ezért is szeretem :D) szal egyelőre ilyen szombatesti románc, de hnap találkozunk "soron kívül, kettesben" :D nem hiszem hogy akarna tőle bármit is de most hogy mondod lehet hogy tévedek mert így logikus miért mi vagyunk a hülyék állandóan, mind1 majd leül a por és akk remélem minden rendben lesz... most perpill örülök a hnapnak :D
2010. júl. 27. 00:28
 4/4 A kérdező kommentje:
kész vége, nem lessz itt semmi... mindenki elrontott mindent... erről ennyit :(
2010. aug. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!