Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 21 éves pasinál szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves pasinál szerintetek már természetes ez a gondolkodás mód? (folyt. )

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, ő 21-én 20 éves vagyok. Egyik nap szóba hozta, hogy ő már megkomolyodott, velem szeretné leélni az életét, már el sem tudná képzelni mi lenne, ha én nem lennék neki.

Ő már úgy tervezi, hogy amint anyagilag stabil helyzet lesz, akkor el venne feleségül(néhány év).

Én teljesen meglepődtem, mert eddig nem volt ilyen céltudatos.

Erre jött a vissza kérdezés, hogy én hogy érzem, még akarok ismerkedni vagy ő az utolsó nekem...?! Egyszerűen nem tudtam értelmes választ adni, mert mostanában úgy érzem jó lenne még kacérkodni, szórakozni, ismerkedni másokkal, mint a velem egyidős lányok... De ugyanakkor ő nagyon fontos nekem, én is szeretem őt.

Ő erre teljesen kikészült.

Szerintetek érdemes ennyire előre tervezni, ennyi idősen úgy elközelezni magam, mint ha 30 éves lennék?


2010. júl. 26. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szeintem , nagyon helyesen gondolkodik nem kell elsietni de nem art elgondolkodni rajta amenyiben regebb ido ota egyut vagytok mert szerintem csak feleslegesen elpazaroltido ha olyannal vagy egyyut evekig akit remelhetoleg ugy is elhagy mert mast szeretnel
2010. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igazából letudnám élni vele az életem, mert alapból semmi gond nincs a kapcsolatunkkal, jól érezzük magunkat együtt, szóval jól működik.

Lehet csak én bonyolítom feleslegesen az életemet... Nem szeretnék egy olyat elhagyni akivel jó minden, néhány flörtölésé. Viszont az is elég rossz lenne, ha még jópár évig együtt lennénk és mégis megromlana a kapcsolat. Mondjuk 30 évesen elég gáz lenne elmaradt 20as évemet élni.

2010. júl. 26. 15:05
 13/14 anonim ***** válasza:

14:35 - "Szerintem is várjatok még a házassággal, fiatalok vagytok, éljetek inkább."


Én írtam ezt, a másik válaszoló a másik 14:35-ös.


Szóval azért írtam, hogy fiatalok még és éljenek mert anyámék, 7 éve váltak el, 18 év házasság után és mindketten azt mondták, hogy már bánják, hogy fiatalon összeházasodtak és nem éltek inkább.

2010. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

gyermekem. neked ez a kapcsolat nem ér meg annyit, mint neki.

dehogy szereted őt. ha így lenne meg sem fordulna a fejedben hogy mással flörtölj.


de tényleg. jobblenne még nemelköteleződni. talán addigra benő a fejed lágya.

2010. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!