Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, hogy mondjam, jelezzem felé?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni!

Már 1 éve tetszik egy fiú,egy hozzánk közeli boltban dolgozik.21 éves okt-ben lesz 22.Én 16 v.ok.

De én úgy veszem észre,hogy mintha én sem lennék közömbös a számára.Mert amikor nála vásárolok/vásárlunk,mindig mosolyog,és olyan furán néz rám.És a főnöke is észrevette,hogy van valami.De mindig arra utal a főnöke,hogy össze akar hozni minket.A multkor pl.ott mentem el a srác előtt,és leejtette a kólás üveget.+mindig elrontott valamit számolás közben...

De itt most arra szeretnék kilukadni,hogy segítsetek,hogy hogy tudnám a tudtára adni,hogy tetszik nekem.Mert egy közösségi oldalon bejelöltem,és vissza is igazolt.Gondolkoztam rajta,hogy ott írnék neki-(de nem nagyon merem,mert nagyon félek,hogy visszautasít)- egy olyat,hogy:Ellenére lenne-e,ha mi 2-en járnánk?

Nincs csaja sem most.

Vagy olyan tippeket kérnék tőletek,amivel meg tudom szerezni,vagy közelebb kerülünk egymáshoz.

A válasz nagyon fontos lenne.Előre is köszönöm szépen!

L/16


2010. júl. 26. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Mond neki ezt:

Szia, szeretsz itt dolgozni?

És ebből kialakul egy beszélgetés, ő is vissza fog majd kérdezni valamit.

20f

2010. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt inkább ne kérdezd, hogy szeret-e ott dolgozni, mert nem biztos, hogy a boltvezető tudtára akarja adni a véleményét.

Vegyél tőle egy nyalókát, azt' meglátjátok, mit tehettek :)

2010. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most néztem,hogy van MSN-je is.Szerintetek elkérjem tőle levélben?Mert az adatlapján nem adja be az MSN címét.Csak régebben láttam kint,de akkor bolond voltam,hogy nem vettem fel.Most ha írok neki levélben,akkor szerintetek megadja?Vagy elutasítja?Mert sztem abban nincs semmi olyan,ha elkéri egy lány egy fiú MSN címét.Segítsetek!Mit csináljak?
2010. júl. 29. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem kérd el nyugodtan:D
2010. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egész nyugodtan elkérheted az msn címét. Minnél többet beszélgetsz vele,minnél több közös témátok van,annál közelebb kerültök egymáshoz és annál nagyobb az esélye,h. munka után elhívjon valahova:)Ha mégsem hív el,kezdeményezz nyugodtan

pl: ha végeztél van kedved fagyizni egyet?:D

2010. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most akarom elkérni tőle az msn címét,csak még nem tudom, hogy kezdjek hozzá...:(

Mert azt nem írhatom neki,hogy "Szia,elszeretném kérni az msn címedet,mert közelebbről szeretnélek megismerni.":S

Valami mást kellene kitalálni,hogy ne legyen ciki,ha találkozok vele hétfőn a boltban:D

Segítsetek!:D

2010. júl. 31. 19:45
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma voltunk a boltban anyámmal,és ő is ott volt.

Egyre jobban kezdem azt érezni,hogy én is bejövök neki.

Mert kint pakolászott,és akkor még úgy köszönt nekünk,hogy sziasztok.Később szóltak neki,hogy üljön be a pénztárba.Pont mentünk oda hozzá,és már akkor meg volt szelesedve:D

Amikor meg mentünk el,akkor a biztonsági őr is ott volt,az mindig úgy köszön,hogy viszlát.És most a srác eltévesztette,mert ő is úgy köszönt,hogy viszlát:DAmikor kimentünk a boltból,akkor anyám megszólal,hogy "begyagyult a srác,mert az előbb még úgy köszönt,hogy sziasztok,utána meg viszlát"...:D

Nem tudom,hogy ti hisztek-e a horoszkópotokban,de én minden nap olvasom és hiszek is benne,mert azt írta a havi horoszkópom,hogy rögtön augusztus elején szerelembe kerülök,és ez IGAZ(csak már 1 éve szerelembe estem,és azóta is).Neki is ugyanaz a h.kópja,mint nekem:)

És ezért is kérném,hogy segítsetek,hogy minél hamarabb tudjak neki írni,hogy elkérjem az msn címét:/

Csak nem nagyon merek neki írni.Félek,hogy kinevet,vagy valami:(...De nem ilyennek ismerem,hogy kinevetne:S

Adjatok bátorságot!Drukkoljatok.Mert nem tudom sokáig magamban tartani,hogy SZERETEM+tetszik nekem.

S.O.S. :D

2010. aug. 2. 13:44
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj,megtettem az 1. nagy lépést,felvettem MSN-re.És tegnap este bent is volt,csak nem mertem neki írni.Segítsetek,hogy mit írjak neki(egy kis bátorítás elkelne!!!)

(És igazatok van,hogy mostmár sajna nekünk,csajoknak kell kezdeményezni.Mert maguktól nem mernek kezdeményezni a pasik)

Csak kár,hogy nem olyan könnyű,ahogy itt írjuk egymásnak a tanácsokat :(

Segítenétek?

2010. aug. 20. 14:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Azzal is kezdeményezek beszélgetést,ha megkérdezem tőle,hogy mi van most kint a falu napon?Sztem igen...most írok is neki,amíg nem késő.Remeg kezem-lábam,mint a kocsonya:DD
2010. aug. 20. 20:49
 10/10 A kérdező kommentje:

Húúúúúúh,megtörtént,írtunk egymásnak.Nem volt könnyű magamat rávenni,de sikerült.Írtunk mindenről...(25-30percet biztos írtunk)

Meg megérdeztem,hogy dolgozik-e holnap,és igen dolgozik.(megyek oda),hogy lássam,és hátha már ott is beszélgetünk.

Mostmár megkönnyebbültem,és nincs nagy kő már a lelkemen

SIKER!!!!!!!!!!

Holnap is írunk.

2010. aug. 20. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!