Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mr. Enyém a világ és Ms....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr. Enyém a világ és Ms. Nehogy azt hidd hogy engem érdekelsz. Mit csináljak? Megőrülök!

Figyelt kérdés
A csávó azt hiszi, övé a világ, én meg megdöglök érte, viszont zsigerből utasítom el, nehogy már azt higgye, hogy én is hanyatt esek tőle. Nekem ő kell, megdöglök, kaparom a falat, de nem bírom magam megerőszakolni és írni neki. Viszont ha nem teszem, örökre a macska-egér játékot fogjuk játszani. NEM BÍROM! Segítsetek kérlek:)
2010. júl. 26. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Írjál neki:D mosz jobb így h szenvedsz? csak büszkeségből elutasítani hülyeség lenne. Am hányévesek vagytok?
2010. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ugyanez a szitu, engem egy idő után hanyagolt, iszonyú rossz volt. most megint "itt" van, viszont mort én kezdek lenyugodni, de a vonzalom nem fog elmúlni.
2010. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

20L 25F

mindig is bejött, de amióta elkezdett rám kegyetlenül hajtani, egyszerűen nem bírok magammal. csodálom, hogy még mindig nem adtam meg magam. de annyira nem akarok csak egy strigula lenni, holott én sem akarok többet egy(néhány) éjszakánál...

2010. júl. 26. 11:36
 4/14 anonim ***** válasza:

"Nekem ő kell, megdöglök, kaparom a falat, de nem bírom magam megerőszakolni és írni neki."


EPIC FAIL! Nem bírom magam megerőszakolni xxD

Na de komolyan....add felsztem.

2010. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ha egy kicsit el tudnál vonatkoztatni a szó elsődleges jelentésétől, rájönnél, hogy úgy értem, hogy ha írnék neki, az önmagam megerőszakolása lenne, mert feladnám az önbecsülésem.
2010. júl. 26. 12:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer beadtam így a derekam,bár nem epekedtem a srác után.Már a barátság-haverság is macskaegér kapcsolat volt..aztán hirtelen olyanja volt,h nem keresett....szóval megtaláltam életem párját,miközben ő eltűnt,pedig 1 köpésre lakik tőlem...félév után véletlenül az utcán összefutottunk,és az lett belőle h írogatott,h még őrülten szerelmes belém...de van egyébként nője...:)

Valahogy megkellene bizonyosodnod,hogy tényleg ő a neked való,és pl megcsókolnod hirtelen!aztán eldöntöd idővel,h nekedvaló-e!

2010. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez a megcsókolom hirtelen.. 3 bulit játszottunk végig úgy, hogy folyamatosan jött, ölelgetett, húzott magára, harapdált, próbált lesmárolni, de tényleg reflexből elhúzódtam, holott úgy mentem a bulira, hogy nem érdekel, én lesmárolom, és mégis, akármennyit iszom, akármennyire elengedem magam, zsigerből húzódom el tőle, hogy "nehogymááá' azt higgye, hogy hanyatt esek tőle"...
2010. júl. 26. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Ehhez pedig önmagadat kell legyőznöd. Amúgymeg ha csak éjszakát akarsz tőle, akkor miért zavar, hogy strigula leszel? Lehet, hogy ő nem is így fogja fel.

Miért is utasítod el az elején? Hogy lássa, te nem egy könnyűvérű, könnyen kapható nő vagy. Ez hasznos az elején, ennek tényleg így kell lennie. De egy idő múlva csak gátja mindenen továbbinak. Egyszerűen csak megszoktad ezt a helyzetet és annyira jó szenvedni, hogy nem lépsz.

Pedig érdemes lenne, mert előbb-utóbb neki is elege lesz a dologból, hidd el. Nem szoktunk a végtelenségig rátok várni. ;)


20f

2010. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nos, miután feltettem a kérdést, és kaptam néhány választ, írtam neki. úgy viselkedik, mint egy sértett kisgyerek, írtam, hogy most tulajdonképpen mit akar? közölte h örül, hogy hazament szombaton, mielőtt komolyabbra fordultak volna a dolgok, mert csak sértődés lett volna.

visszaírtam, hogy mégis mit gondolt, hova fajultak volna a dolgok? erre mint egy 5éves: nagyon örül, hogy ennyire túlértékelte a szombat estét. közöltem, hogy hát úgy tűnik tényleg, mert a haverja volt a lényeg, de bennem azt váltotta ki, hogy örülnék, ha kezdenénk valamit ezzel a szituval, mert engem nagyon idegesít. közölte, hogy "akkor lásd az 1. sms-em. tudod te miről beszélek, csak kéreted magad:D" visszaíírtam h igen, mert nem akartam tovább növelni az amúgyis nagy egoját, de most tényleg kíváncsi voltam, hogy csak a szája nagy-e, de úgy tűnik nagyon kár, kacsintósszmájli.

még nem írt, sztem nem is fog...

most ilyenkor mégis mit lehet csinálni?

2010. júl. 26. 13:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Most az van, hogy válaszút elébe állítottad a fiatalembert

vagy cselekszik vagy megfutamodik. A csak szórakozott veled nem állja meg a helyét, mert a 25 év az 25 év te meg 20 vagy szóval ha nem tesz semmit akkor:

1: Csak a szája nagy.

2: Impotens

Szóval most ugrik a majom a vízbe. Megjegyezném ha ezek után nem lép semmit az nagy szégyen neki. Hangsúly NEKI.

Nem pedig neked.

Relax és várd az események alakulását.


27/F ( egyébként én is imádom és mindig is imádtam a macska-egér játékot, mert az olyan izgalmas)

2010. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!