Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy sok fiùna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy sok fiùnak nem számít a szép lányok belseje?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy sok fiù, ha meglát egy szép, csinos lányt, akkor egyből elkezd rá hajtani. A teste miatt. Hiába okos, jól lehet vele beszelgetni, vagy olyan buta, hogy ránézni is rossz, nem akarják megismerni a belsejét, csak a testét használják ki. Ez miért van? És a lányok mit tudnak ezellen csinálni?
2010. júl. 26. 02:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az első dolog, amit meglátunk egy lányban, az a külseje. lehet akármilyen okos, vagy akármilyen buta, a szebbhez fogunk előbb odamenni, még ha vele belsőre egyenértékű, de kevésbé dekoratív lány mellett áll, akkor is.


az más kérdés, hogy aki csak dugni akar, annak mindegy, hogy milyen okos, értelmes, normális a leányzó.


de azért nagyon kérlek, ne általánosíts.


beszélgethetünk még erről, írj nyugodtan privát üzenetet.


20f

2010. júl. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt tudod csinálni,hogy te is szép csaj leszel pl.Konditerem,diéta,fodrász,enyhe szoli,ilyesmi.

Nem keres mindenki lelki társat,csak valakit akivel jól érzi magát.Attól,hogy butus,még lehet szórakoztató.

2010. júl. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert a külsőt látják meg előbb, az alapján startol rá szinte reakcióból jópár pasi, és gyakorlatilag esélyt sem marad arra, hogy megismerjék a csajt, és az alapján döntsenek vagy ne döntsenek mellette.

És ezért panaszkodik sok "bombázó", hogy nincs egy normális kapcsolata, aki kicsit kevéssé szép (NEM azt mondom, hogy atomronda) csaj, annál igenis fog számítani a személyiség, mert vele szívből, és nem "farokból" jönnek össze a pasik.

2010. júl. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy nem a külső az első és legfontosabb. De azért nem is az utolsó szempont... Egy elfogadható külső nélkül bármilyen egyéb tulajdonság semmit sem ér. Ki sem derül, ha mondjuk ránézésre egy hányingerrel van dolgom.
2010. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Extra:

Ez olyan mint az én EX-csajom... kivűlről gyönyürű, agyilag zokni .

2010. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Belseje? deszépmájadvan csaje.. Látom téged se az eszedért szeretnek.
2010. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem érdekel a lányok belseje.

Dr mészáros-kórboncnok

2010. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi a normalis valaszokat. A tobbit nem kommentalom. Velem van ez igy, h csak dugni akar velem rengeteg srac, es hiaba jon be rohadtul valaki, meg seM probal megismerni. Van olyan is hogy peldaul baratnoje, aki melesleg elegge csunyacska, de pl ha buli van vagy ha nincs ott a baratno, akkor nincs lo jo a szamar is alapon ramhajt, es megvan illetodve ha nincs szex. Am meg leszar, es nemtudom, hiaba mondjak ram h szep vagyok csinos vagy. Ez lehet aldas, de egyben rohadt nagy atok
2010. júl. 26. 14:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert, remelem ertitek. Csak siettem:/
2010. júl. 26. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:
21f vagyok es ha huje a csaj lehet akarmilyen szep LE SE SZAROM
2010. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!