Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik ilyen gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen gyerekes és bunkó módon a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több mint 2 hónapja járok egy sráccal és néha olyan furán viselkedik... mondjuk ő alapból iylen "bolondos" csak néha már túlzásokba esik. Itt egy példa: nemrég mentünk az utcán és meglátott egy ház falán egy graffitit, (vmi hülye szöveg volt már nem tudom mi de lényegtelen) és azt ecsetelte h milyen hülye volt az aki ezt ide írta meg ilyenek... de most ez kitérdekel? meg sokszor már nem veszi észre magát, mikor messziről látszik rajtam hogy szar kedvem van ő annál inkább idegesít a hülyeségeivel. :/ és néha meg besértődik mikor megmondom neki, hogy bocs de nincs jó kedvem nemtudok mindenhez jó képet vágni. Kicsit félre ismertem, mivel mielőtt összejöttünk msn-en beszéltünk csak. Ott egész normálisnak tűnt, de most... mondjuk ő fiatalabb nálam, ő 16 éves én 18 leszek 1 hónap múlva. de azért mégse kéne ilyen gyerekesnek lenni...:/ nahmindegy. gondolkozok már egy ideje a szakításon de azzal nagyon elrontanák mindent. mert ha egyik másik lánnyal látnám én azt nem élném túl... sajnos már előfordult, és nem szeretném még egyszer. De a jelenlegi helyzet sem a legjobb, hát remélem tud valaki értelmes tanácsot adni.

18/L


2010. júl. 26. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
mert gyerekes és bunkó, de mivel nem olvastam végig én nem tudom te milyen lehetsz
2010. júl. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
dugtatok már? ha nem, akkor vezest a puncidra a kezét, hogy megértse, nem gyerek már. :D legalábbis én első szex után "nőtem fel" agyilag annyira, h észrevegyem.. nem vagyok már gyerek.. D:
2010. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát próbáld vele megbeszélni h nem kell greffitiken és egyéb hülyeségeken túráztatni magát amíg nem az ő házát fúják le :D 21/f
2010. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pettingeltünk már.. de szex még nem volt de nem is ilyen téren gyerekes bár azért itt is vannak problémák. Nem is az hogy gyerekes inkább bunkó meg kicsit önző néha
2010. júl. 26. 01:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ha rosszkedved van, akkor fel akar vidítani. Egyébként nem tudom mi a baj azzal, ha mondjuk elmondja dolgokról a véleményét, amit lát. Legalább lehet vele beszélgetni. Egy kukával biztos jobban éreznéd magad ugye?
2010. júl. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, volt egy jó reggelem is. :D

Ilyen kérdéseket feltenni 18 évesen... Ragaszkodj hozzá. Egy ilyen gyerekhez. Te sem szereted, csak nem mersz változtatni. Gratulálok.

2010. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, szeritnem túl sokat vársz egy 16 évestől. Ilyenkor még (jobb esetben) nagy a szája mindenkinek és mindenről van véleményük, meg imádnak ökörködni, meg a szórakozás, diákmunka stb. Erről kell szólnia egy 16 évesnek az élete ideális esetben. Majd később alakul ki teljesen a személyisége. (Annyit még hozzá, hogy Te is éretlen lehetsz, ami nem baj ebben a korban.)
2010. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én hagynám...sajna vannak ilyen idióta 20on éves pasik is,el kell kerülni őket messziről!
2010. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát a kérdező sincs a topon. Nem hiszem hogy csak a srác az önző és gyerekes :)


két eset lehet, hogy már nem szereted, és ezért idegesít bármit csinál a fiú, és akkor ott kell hagyni.

vagy te várod el, hogy amikor rossz kedved van a másik találja ki hogy mit csináljon hogy neked jobb legyen, és ha ez nem sikerül neki, akkor meg vagy sértve. ez viszont ostobaság, a másik nem gondolatolvasó. És mindenki mindenről elmondja a véleményét, ebben nincs gond. ha nem tetszik a gondolkodásmódja, akkor nem passzoltok, és akkor sem az a megoldás hogy a másik változzon meg, hanem mást kell keresni. Ha viszont alapvetően magadhoz való a pasi, akkor viszont annyira önzetlennek és türelmesnek kell lenni, hogy alkalmazkodsz hozzá. ha éppen ő a véleményét ecseteli, akkor őt is meg kell hallgatni. mindenki ad is egy kicsit meg kap is. csak így megy. nem mindig csak az én az én meg az én meg nekem mi a jó és a másik miért nem úgy csinálja hogy nekem jó legyen.... azt hiszem ez érthető.


31/N

2010. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ami nem megy minek eroltetni? a kapcsolat elejen kell abba hagyni, mielott tulsagosan belebonyolodtok.

kesobb sem fog egyikotok sem megvaltozni, hiaba kottok majd kompromisszumokat (ha kottok egyalatalan).

2010. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!