Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a rendes lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes lányok? Akik nem kurv@k rib@ancok és lehet komolyan tervezni velük

Figyelt kérdés
hol vannak az ilyen lányok?? Zala megyébe lakok de még egy rendes lánnyal nem találkoztam, akivel komolyan lehetett volna tervezni
2010. júl. 26. 00:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

rossz helyen keresel :)

buliban nem valószínű pl hogy találsz ilyen csajt. könyvtárban már annál inkább.

2010. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Csaj létemre sajnos azt kell mondjam,hogy a rendes lányokat nem becsülik meg.De ez nem csak a párkapcsolatokra vonatkozik,hanem mindenféle emberi kapcsolatra.Én rendes voltam,odaadó,hűséges,ami szerintem a mai világban ritka a nők között(mondok ezt nő létemre)de ha nem tetszett valami,akkor azt kimondtam,most ezért vagyok sz@r meg a világ legrosszabb nője-érted.De ha befognám és csak bólogatnék,de közben egy nemtörődöm r*banc lennék,aki fél év után csak azért kidobja a pasiját,mert "megunta",akkor biztos jobban megbecsülnének.A normális csajoknak is lehet elege:)

Sokat gondolkodtam ezen,miért lehet így,van pl egy nagyon szép barátnőm,nagyon okos,kedves lány,de "ő sem elég jó" a pasiknak.Biztos a rendes lányok unalmasak,hogy nem kell értük megharcolni a kapcsolat alatt,nem kell hétvégente otthon izgulni,hogy éppen kivel smárol,stb.Természetes,hogy ott van és szereti a pasit-de az már szokatlan,ha jogosan szájat nyit.Gondolom ebben van valami.

21/L

2010. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mesélj hol hogyan ismerkedsz? mi alapján választod ki hogy kihez mész oda? mert sokkal több rendes/átlagos lány van mindenfelé mint krva. csak valószínűleg te észre sem veszed őket. lehet túl magasak az elvárásaid és nem hozzád illő lányokkal próbálkozol. úgy sosem fog menni.
2010. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
11-57-nek. én eléggé hasonló vagyok fiúban és nekem pont olyan lány kellene mint az említett barátnőd, csak sehogyse akar összejönni. ha épp szerencsém van és belebotlok egybe ,akkor nem vagyok neki elég jó, mert neki az arcoskodó bunkók kellenek akik rendszerint átverik. ez volt a legutolsó esetben is.
2010. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
igen,biztos hogy fiúk között is megvan ez,de ha mégsem kellettél neki,akkor talán mégsem volt annyira rendes :) én és az én barátnőm sem hagyjuk ott ok nélkül a pasikat- pont ez a lényeg.És mégsem vagyunk jók,bezzeg itt is hányszor olvasom,hogy a szerencsétlen pasik így meg úgy imádják a barátnőjüket és hogy szerezhetnék vissza mert a csaj egyik napról a másikra kijelentette,hogy "unalmas" már neki a kapcsolat.Az ilyen lányok fogják ki mindig a normális pasit aki mindent megtenne értük.
2010. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!