Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léptetek túl a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek túl a szerelmeteiken?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 23:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
41%
ott feküdt és átléptem rajta elősször az egyik lábammal majd a másikkal
2010. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
feküdt előttem nem akartam felkelteni, és átemeltem az 1ik lábam, majd a másikat a teste felett.
2010. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kerestem mást.


akármilyen lelki bajom volt, azért ha egy dögös kis szőke lovagol az emberen utána, akkor nemigen gondol a rosszra...


20f

2010. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha lenne esélyem összejönni régi szerelmemmel, akkor örülnék neki. :) Csak sajnos két külön világban élünk.
2010. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is keresek mást inkább,ennyit ért a pasas.Sajnálom
2010. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy jó farok megoldja majd
2010. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kerestem, nem néztem iwiwen, facebookon, mindent eltűntettem ami rá emlékeztet és igyekeztem kerülni. Amikor először megláttam újra nagyon rossz volt megint, de aztán szép lassan jöttek a napok, amikor nem gondoltam rá. Azt hittem jó, ha keresek mást, de az gyengeség, fel kell dolgozni az előzőt, mielőt újat kezdenél. Sokat voltam a barátnőimmel és olyan dolgokat csináltam, amiket mellette hanyagoltam, vagy amiket ő nem nézett volna jó szemmel. sok sikert
2010. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sehogy:( am úgy szoktam h keresek mást. d ez most más helyzet:S
2010. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy..egészen addig amíg meg nem találtam az igazit.
2010. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első pár héten nem beszéltem vele, letöröltem msn-ről, hogy ne is lássam. Szerencsére téli szünet volt. Barátaimmal nagyon sokat voltam, régi kapcsolatokat frissítettem fel, új barátságokat kötöttem. Sosem unatkoztam és elvontam a figyelmem. Amikor újra láttam és közelében voltam, átnéztem rajta, bár nagyon nehéz volt:\... Utána újra barátok lettünk. Nagyon sokáig tartott és szinte ő lett a legjobb barátom.. Csak aztán egyik este kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Történt egy pár dolog, ami felszakította a régi sebeket. És az fájt a legjobban, hogy utána még bunkóbb lett. Letöröltem/tiltottam msn-ről, nem is keresem, szerencsére nem is látom.

De a lényeg hogy rengeteg program, ismerkedés, bulizás:D

2010. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!