Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért nem jövök be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem jövök be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Miért nem vesz észre egy lány se? Volt már komoly kapcsolatom csak otthagytak... 15 éves fiú vagyok , szakközépbe járok , tanulok deszkázni és szeretem a Rap-et és a DnB-t.

Kép:

[link]


Üdv. Mr.Nexus


2010. júl. 25. 21:40
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Hátőő nem is tudom....... XD
2010. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ne vagánykodj a cigivel teeeee XD
2010. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Mert pl. cigizel, és azt hiszed ettől vagány és menő vagy, ez csak egy ok.Amit a képből látni, lehet még sok egyéb ok is.

20f

2010. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%

15 évesen cigizel? grat... én 20 vagyok, de még csak ki se próbáltam. ezért egyértelmű h nem jövök össze olyannal, aki bagózik. másrészt ez a "divathaj" se annyira jó sztem

egyébként meg 15 vagy, még bőven ráérsz ezen agyalni...

2010. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

hát tehettél volna fel valami többet mutató fényképet...


sztem hajaddal kezdhetnél valamit,ez a fazon nem nagyon jön be valami kis tüsis,nem kell az a rövid felzselézett jó az ilyen kicsit hosszabb kócos :D


kicsit foglalkozz a testeddel...(bár azt nem tudom milyen :D )

2010. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Majd lesz akinek bejössz...de cigizni nem trendi,majdnem ciki.Én k urvára bánom,hogy rászoktam.Pedig nem is 15 évesen kezdtem el.
2010. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A deszkán, a Rap-en és a DnB-n kívül más tulajnonságod is van, ami vonzó lehet?
2010. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem kéne cigizned kisapám!!

14/L

2010. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Még ráér az. Először nőjj fel!

18/L

2010. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Te aztán nagyon "menő" vagy, hogy cigizel meg r n b meg rap meg ilyen stílusos hülyeségeket követsz.

Majd 5év múlva rájössz hogy inkább az a menő, ha van jó állásod és el tudod magadat tartani, és normális FÉRFI leszel, bár ahogy elnézlek te soha nem leszel az, maradsz hímnemű:D

2010. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!