Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim azok után nem keres, hogy összevesztünk és megmondtam neki hogy ne keressen, akkor leszürhetem azt ebböl az egészböl h csak egy kis kaland voltam neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hagyd a fenebe, ennel jobbat erdemelsz..megis hanyad rangu vagy te melette? a helyedbe ha keresne is huzodoznek, had gebedjen meg egy kicsit ha viszont akar "latni" nem vagy te (legalabbis remelem) egy baba akit csak ugy dobigalhat kedve szerint.
2010. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Adott egy közel sem tökéletes kapcsolat, te határozottan elküldöd, mégis mit vársz?

Egyébként nem hinném, hogy csak kaland voltál neki,c sak egyszerűen marhára nem illetek össze. Szerintem jobb is lenne, ha nem erőlködnél nála.

2010. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha nekem azt mondaná a barátnőm h ne keressem akkor tiszteletbe tartanám még ha meghalnék hogy lássam akkor is mert ő erre kért . ha a barátod a haverjai miatt koptatott le akkor szerintem keres mást 21/f
2010. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Jake_86 ***** válasza:

Lehet,hogy tökre oda van érted meg vissza,még az is lehet,hogy szeret,de ha azt kérted ne keressen miért várod,hogy a nyakadban lihegjen!

Nem igazán tudok kiigazodni,mert ha meg keresne akkor meg az van,hogy zaklat!

2010. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!