Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nehéz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve vagyunk együtt a párommal de már nem vagyok szerelmes belé és a szexet sem kívánom vele mégis vele maradtam mert szeretem mint embert. De szenvedek.. Pár napja megismerkedtem egy nagyon helyes és aranyos sráccal..még nem biztos h alakulhatna vele valami de ez megmutatta h találhatok még szerelmet. És úgy érzem szakítanom kell a barátommal. De nehéz. Szerintetek mit tegyek?

19/L


2010. júl. 25. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem szakíts vele...valaki midnig rosszuljár, és így nemjó h a barátodnak huzod az agyát ha közben mást szeretsz!
2010. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ugy érzed hogy nem vele kell lenned, akkor ne halogasd tovább, szakits vele, nem jobb ezt huzni-halogatni-személyes tapasztalat.
2010. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már ezt kérdezed, akkor igazából tudod, hogy mit kellene tenned. Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy együtt maradj egy olyan emberrel, akit nem szeretsz. Szerintem szakíts vele, mert ha már ennyire elhidegültél tőle, akkor nem hiszem, hogy javulni fog a helyzet, hanem inkább csak romlani és egyre rosszabb lesz. Jönnek a megcsalások stb, annak meg mi értelme van?


28/N

2010. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ha nem szereted , nem kívánod akkor szakíts vele , ne szenvedj más miatt , fiatal vagy lesz majd olyan akibe tényleg szerelmes leszel ...

beszéld meg vele mit érzel^^

2010. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 24 éves nővérem már 2 éve menyasszony volt mikor szakított a barátjával..6 éves kapcsolatból léptek ki.Nem voltak komoly gondok..egyszerűen csak elmúlt a szerelem.Ez 1 éve történt.És most ő is,meg a volt barátja is nagyon boldogok és szerelmesek.:)
2010. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat:)

Jó hallani az ilyen pozitív történeteket:)

Azt hiszem minél előbb megfogom tenni..még egyszer köszönöm:)

2010. júl. 25. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Mérlegelj. Megéri, hogy otthagyd a kapcsolatodat egy fellángolásért? Próbálj a párod előnyös tulajdonságaira koncentrálni. Ha ezután sem érzel semmit, hagyd el, ne kínozd őt, sem magad.

N/17

2010. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!