Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Túl sok csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Túl sok csalódás érhette?

Figyelt kérdés
A pasimmnal kb 2 hete vagyunk együtt és már jócskán az elején előhozakodott a szex témával...próbáltam elfogadni ami ment is csak mind többet akar ,egy részböl megértem mert ki tudja mióta nem volt csajjal de másrészt ha igazán szeret akkor lehetne türelmesebb is nem?De az a lényeg h jött nekem valami olyasmikkel pár napja h ő sose ad második esélyt meg h vigyázzak ne csaljam meg mert akkor szörnyű szenvedést fog nekem okozni.Kicsit soknak találtam mert szerintem olyan ember aki szereti a másikat nem fenyegetőzik csak igy... nem?Néha tényleg elhiszem h igazán szeret de van amikor nem vagyok benne biztos ...arra gondoltam h talán ily módon védekezik a csalódás gondolatátol.Lehetséges ez?Neki nem hoztam fel ez mert tudom h azt állitaná h ő egszerüen ilyen.Szóval nem tudom ha megadom neki e amit akar nem e lessz másmilyen ...mert gondolom ha sokáig halogatom elvesziteném és azt nem szeretném.Meg félek is picit mert senki nem tud róla a családomban ...nem vagyok velük olyan jóban h ilyesmit elmerjek mondani nekik.Néhány barátnőm pedig azt mondja hagyjam el.Amugy ő 19 én pedig 15.
2010. júl. 25. 19:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Gondolkodhatom akarmennyit... mert ilyen esetben a szivem húz és inkább kérek véleményeket de eddig volt jó pár ami ellene szólt ... nem tudok sehogy dönteni ...Nekem is korainak tünik a szex de képtelen vagyok ellent mondani :(
2010. júl. 25. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!