Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Túl sok csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Túl sok csalódás érhette?

Figyelt kérdés
A pasimmnal kb 2 hete vagyunk együtt és már jócskán az elején előhozakodott a szex témával...próbáltam elfogadni ami ment is csak mind többet akar ,egy részböl megértem mert ki tudja mióta nem volt csajjal de másrészt ha igazán szeret akkor lehetne türelmesebb is nem?De az a lényeg h jött nekem valami olyasmikkel pár napja h ő sose ad második esélyt meg h vigyázzak ne csaljam meg mert akkor szörnyű szenvedést fog nekem okozni.Kicsit soknak találtam mert szerintem olyan ember aki szereti a másikat nem fenyegetőzik csak igy... nem?Néha tényleg elhiszem h igazán szeret de van amikor nem vagyok benne biztos ...arra gondoltam h talán ily módon védekezik a csalódás gondolatátol.Lehetséges ez?Neki nem hoztam fel ez mert tudom h azt állitaná h ő egszerüen ilyen.Szóval nem tudom ha megadom neki e amit akar nem e lessz másmilyen ...mert gondolom ha sokáig halogatom elvesziteném és azt nem szeretném.Meg félek is picit mert senki nem tud róla a családomban ...nem vagyok velük olyan jóban h ilyesmit elmerjek mondani nekik.Néhány barátnőm pedig azt mondja hagyjam el.Amugy ő 19 én pedig 15.
2010. júl. 25. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
na ezt a pasit sürgősen felejsd el
2010. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért kellene elfelejtenem?
2010. júl. 25. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
vigyázz vele,mert ez nem normális!
2010. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó éppen nem fenyegetőzőtt hanem megmondta h akkor büntetni fog oly módon mint például nem beszél velem vagy par napig nem találkozunk de semmi olyan h megüt mert ezt megmondta h sose bántana
2010. júl. 25. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
ez egy kapcsolatban egyáltalán nem megengedett szerintem.mármint a zsarolás és a büntetés sem.nem vagytok együtt régóta és már ilyeneket mond.késöbb mit talál ki?szerintem inkább a birtoklási vágy hajtja,és attól fél,hogy hülyét csinálsz belőle.
2010. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemviselkedhet így egy fiú egy párkapcsolatban. Szerintem sokkal jobban tennéd, ha otthagynád...
2010. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintem érthető ha nem akarja h hülyét csináljak belőle...mert biztos senki sem akarja csak van aki ezt kimondja és van aki nem... ő olyan h mindent kimond és ezt szeretem mert őszinte.A bitoklási vágyrol nem tudom mit mondjak mert akkor többet lógna a nyakamon de igy bizik bennem nem szokta kérdezgetni kivel hol mikor mit csinálok
2010. júl. 25. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Te 15 vagy,ő 19..még csak 2 hete vagytok együtt,de már a szexről van szó..és mint mondtad már korábban előhozakodott vele.Arra nem gondolsz esetleg,hogy csak le akar fektetni?!Én a helyedben még biztos várnék ezzel az egésszel.Ha szeret,akkor türelmes,függetlenül attól,hogy mióta nem volt nővel.
2010. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam és meg is mondtam neki amire ő megnyugtatott vagy csak próbálkozott hogy nem.De akárhogyis mind próbalom húzni az időt ismerjem is meg jobban
2010. júl. 25. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát... szerintem 2 hét alatt nagyon ki se lehet ismerni valakit. Nem hogy szex.. és 15 évesen? :O Szerintem ezzel nagyon ráérsz még. Valószinüleg mégsem szeret annyira, mint kéne, ha a szex miatt pl. nem találkozna veled napokig.

Ráérnél még, valaki olyannal, aki igazán szeret, és nem a szex a legfontosabb :)

Gondolkozz. ;)

2010. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!