Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így fiúm ha visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így fiúm ha visszahúzódó vagyok? :S 16/L

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok nagyszájú (vagyis attól függ, kikkel vagyok :D). És bűnronda se vagyok. De néha úgy érzem, ez miatt nem lesz soha senkim. :/
2010. júl. 25. 19:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

írj egy privit, és majd meglátjuk:P


17

2010. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
ez kamaszkori probléma.pár év múlva elmúlik,hidd el.
2010. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Van aki jobban szereti a visszahúzódóbb lányokat. Pl én:)
2010. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
ugy mint nekem csajom.: sehogy!
2010. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:

20 évesen ugyan ez van velem

bár én nem is nagyon foglalkozom a témával, így is éppen eléggé el vagyok foglalva, valahogy nem fér bele az életembe, meg túl sok rossz példát láttam, és bele se merek fogni... bár jó lenne néha ha lenne valaki mellettem... de te ne ess ebbe a hibába, jár el a barátokkal szórakozni, bulizni, add önmagad, és észre se veszed és valaki kivetette rád a hálóját (de azért válogatni se felejts el ;) :D)

2010. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
hát én el tudnék viselni egy hozzád hasonló lányt:D18/f
2010. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Ugy lehet pasid hogy írsz privit.:)

megbeszéljük.:)

17/F

2010. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Miért nem ilyen palikkal hozz össze a sors mint az utóbbi 2 író? xD :D
2010. júl. 25. 19:43
 9/33 anonim válasza:
Én is nagyon visszahúzódó vagyok, de hidd el, attól ugyanúgy lesz barátod, lesz olyan fiú akinek meg tudsz nyílni, mert annyira törődik veled. Velem is megtörtént ez, és már 9 hónapja van barátom.
2010. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
mert az ilyeneket leszarod.
2010. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!