Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működhet egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet egy kapcsolat szex nélkül? (libidó problémák, családi problémák, fáradtság)

Figyelt kérdés

Vmivel több, mint 1 éve vagyunk együtt. A szex sosem volt az igazi. A fogamzásgátlómmal sok gond volt. Mára ott tartok, hogy a libidóm leghalványabb nyomát sem találni. A munkahelyemen nagyon nagy a teher és rengeteget túlórázom, aminek az eredménye örökös fáradtság. A családomban legközelebbi hozzátartozóim súlyos betegséggel küldenek és a halál settenkedik körülöttük.

Ha együtt vagyunk, szinte mindig fáj a szex. Ha belekezdünk, csak azért, h békén hagyjon végre, ne kergessen állandóan álló répával. Eszembe sem jut a sex és az önkielégítés sem. Leghalványabb gondolatként sem. Már vagy 1 hónapja nem voltunk együtt...

Nem tudom mit tegyek. A gyógyszer a hibás ezért vagy az, h sosem volt igazán jó a szex a párommal. Tudom, a fáradtság és a családi problémák is közrejátszanak...Hogyan kerülhetnék ki ebből az ördögi körből? Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat?

Hozzáteszem, másképp sem tudom kielégíteni. Mióta együtt vagyunk, egyetlen 1x ment csak el, úgy, hogy kézzel csináltam. Egyszerűen képtelen elélvezni másképp, mint szex közben. De még úgy is nyögve nyelős...Volt, hogy szó szerint 8 óra múltán élvezett el, amikor kézzel izgattam...Szóval mivel az sem játszik, hogy kézzel vagy szájjal kielégítem, a szex meg azért nem megy, mert nekem fáj, így nem tudom mi lesz velünk...


2010. júl. 25. 18:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
2 éven belül ez a 4. fajta, amit szedek...3 hónapja váltottam utoljára. Lindynette, mercilon, yasminelle, belara...Semmit nem javított a helyzeten a váltás.
2010. júl. 25. 18:56
 12/13 A kérdező kommentje:
Újítással folyamatosan próbálkoztam, de kudarc lett a vége. Szerepjáték, anális szex, szexuális játékok...Nem oldódott meg a problémája.
2010. júl. 25. 18:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam a hozzászólásokat is.

Bocs, de a kapcsolat és a szex azért nem működik, mert nem szereted. Vagy nem eléggé. Ő is tudja, te is tudod. Miért erőlködtök? Ez csak mindkettőtöknek rossz. Nem értem.

Egyébként ha őszinte szerelem lenne köztetek, akkor szerintem több hónapig is képesek lennétek önmegtartóztatásra. (pl. terhesség utolsó hónapja-gyermekágy, stb.-más is kibírja)-de ehhez őszinte szeretet kell. Sajnos esetetekben ez nem így van. Legalábbis én így látom. Miért nem beszélitek meg? Se rajta nem segít a pirula (depresszió), sem rajtad a sokféle fogamzásgátló. Szerintem másutt a baj.

2010. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!