Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működhet egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet egy kapcsolat szex nélkül? (libidó problémák, családi problémák, fáradtság)

Figyelt kérdés

Vmivel több, mint 1 éve vagyunk együtt. A szex sosem volt az igazi. A fogamzásgátlómmal sok gond volt. Mára ott tartok, hogy a libidóm leghalványabb nyomát sem találni. A munkahelyemen nagyon nagy a teher és rengeteget túlórázom, aminek az eredménye örökös fáradtság. A családomban legközelebbi hozzátartozóim súlyos betegséggel küldenek és a halál settenkedik körülöttük.

Ha együtt vagyunk, szinte mindig fáj a szex. Ha belekezdünk, csak azért, h békén hagyjon végre, ne kergessen állandóan álló répával. Eszembe sem jut a sex és az önkielégítés sem. Leghalványabb gondolatként sem. Már vagy 1 hónapja nem voltunk együtt...

Nem tudom mit tegyek. A gyógyszer a hibás ezért vagy az, h sosem volt igazán jó a szex a párommal. Tudom, a fáradtság és a családi problémák is közrejátszanak...Hogyan kerülhetnék ki ebből az ördögi körből? Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat?

Hozzáteszem, másképp sem tudom kielégíteni. Mióta együtt vagyunk, egyetlen 1x ment csak el, úgy, hogy kézzel csináltam. Egyszerűen képtelen elélvezni másképp, mint szex közben. De még úgy is nyögve nyelős...Volt, hogy szó szerint 8 óra múltán élvezett el, amikor kézzel izgattam...Szóval mivel az sem játszik, hogy kézzel vagy szájjal kielégítem, a szex meg azért nem megy, mert nekem fáj, így nem tudom mi lesz velünk...


2010. júl. 25. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is itt tartottam pár napja és énis ide fordultam segitségül:D akkor még úgy voltam hogy szakitok de azóta kezdem élvezni:) nálam az volt a baj hogy már nem kivántam a páromat sok csalódás miatt hogy nem tudott kielégiteni de megbeszéltem vele és már sokkal jobb:) ha akkor szakitok valszeg tovább lépek azzal a gondolattal hogy nem volt nekem elég és szakitással még van esélyem az ilyen boldogságra is de már örülök h vele maradtam:) döntsd el te meik utat választod!
2010. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én sem kívánom a csalódások miatt, csakhogy közben a libidóm is meghalt...
2010. júl. 25. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem túl sokáig.

Egy férfink amúgy is fontos a testiség, talán fontosabb, mint a nőknek. Iszonyatmegvonás lehet neki, hogy szeret téged, de közben mégsem egyesülhet veled testileg. Ideig-óráig még bírni fogja, aztán majd megcsal és még jobban halmozódik a problémátok.

El kéne menned szexuálterapeutához megbeszélni ezeket a gondjaidat, mert semmi estre sem normális, ami veled (tek) történik.

Főleg, hogy kényszerből fekszel le vele.

Valószinűleg az érzelmi rész sem működik nálatok jól, mert én akármilyen fáradt vagyok, vagy nagymamámat ágytálaztam utolsó időkben a szerelmemet akkor is kívántam.

Ha fontos neked ez a kapcsolat gyorsan lépned kell, magadért és párodért is.

28/N

2010. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
nálam sex nélkül nem lenne igazi,sex a "lelke"mindennek
2010. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
tenyleg nagyon nehez lehet ennyi munka es gond mellett viszont legnagyobb mertekben megis az szamit h mennyire kiegyensulyozott a kapcsolatotok(bizalom,szeretet)...mert hat annal jobb minel nagyobb az osszhang..szerintem a legfontosabb h probalj mig vele vagy kicsit ellazulni elvezni h egyutt vagytok,ne a gondokra gondolj...vagy elobb beszeld meg vele a napi,heti gondokat,evvel is kozelebb kerultok egymashoz...majd csak egymassal torodjetek...ne gondolj arra h ujra nem lesz jo...nekem is evekbe telt...
2010. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első voltam! hidd el ha megbeszéltitek és ő kitesz magáért megint kívánni fogod!! bár én komolyan fontolgattam a szakitást és átgondoltam mit imádok benne! azóta is elpirulok ha belenézek a gyönyörű szemeibe:$
2010. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de egy megunt férjel nem sexelnék,inkább kielégíténém magam
2010. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt érzem, az érzelmekkel is gond van. A maga nemében tökéletes ember. Azokkal a tulajdonságokkal, amikre mindig is vágytam...De a szex sosem működött. Úgy gondolom, emiatt nem tudtak kiteljesedni az érzelmeim. Szeretek vele lenni, jó vele, jó ember, de a szex nem jó...Sosem volt jó.

Én vagyok neki az első nő...Nekem előtte egy kapcsolatom volt, amiben megszereztem 1. szexuális tapasztalataimat. A kezdetektől gond volt a szexszel. Úgy gondolom, ez akadályozta meg, hogy érzelmileg kiteljesedjen a kapcsolatunk.

Adtam neki időt, nem hagytam el. Vártam, tanítottam. Aztán "tönkre mentem". Ma meg már mondhatni egyáltalán nem működik a szex.

Nem akarom elhagyni...Nem nagyon látok esélyt, h javuljon a helyzet. Ha a libidóm sikerülne is visszavarázsolni, akkor sem valószínű, hogy javulna a szexuális életünk. Merevedési problémái vannak. Áll-ernyed-áll-ernyed...Így nagyon elhúzódik...Mire elmennék, összemegy...Aztán addig húzódik a dolog, hogy már fáj és alig várom, hogy vége legyen végre...A merevedési problémák miatt depressziós lett. Nagy nehezen rábeszéltem, hogy orvoshoz forduljon. Gyógyszereket szed...

Szóval elég komplikált a helyzet.

Nem tudom, van-e értelme lekötni. Szeret, de tudom, hogy többre vágyik. Jelenleg nem tudom neki megadni, amire vágyik.

2010. júl. 25. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Válts tablettát hátha segít a libidódon.
2010. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha "igazi férfi", nem sokáig bírja, nehogy félrelépjen... A problémákat meg kell oldani és feldolgozni. Lazítani kellene, mert mindketten görcsösek lehettek, aztán még 1 kis újítást se ártana belevinni a dologba. Ha az ember gyenge és rossz a hangulata, tuti hogy nincs szexuális élete (meg életkedve se nagyon).
2010. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!