Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti szeretitek ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek ezt egy pasiban?

Figyelt kérdés
szeretitek ha egy pasi érzékeny lelkű ha valami nagyobb öröm éri vagy bánat akkor elsírja magát
2010. júl. 25. 17:44
 1/10 StephanieXx ***** válasza:
Ennyire ne legyen érzékeny szerintem.
2010. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
FHUUUUUUUJ !!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyesmit, se pasiban, se semmi másban. Pl anyukám is ilyen, eléggé zavaró tud lenni. De tőle már megszoktam, de azért hogy ilyen pasival jöjjek össze, az teljességgel kizárt.


19/L

2010. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
hát az én barátom is érzékeny de csak ha valami nagyon rossz éri.de nekem tetszik,hogy előttem kimutatja az érzéseit ,hiszen a barátnője vagyok ,amit másnak nem mutathat meg nekem megteszi és szerintem ez jó, mert azt jelenti, hogy bízik bennem.
2010. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

NAGYOBB!!! Öröm, vagy bánat, mindegy. Hány pasi sírta el magát örömében, hogy sikerült a felvételije? Hány pasi sírja el magát, mikor gyereke születik? És ezek a NAGYOBB örömök.

De bánat is lehet akkora, hogy nem szégyen a sírás: szeretett személy halála, bármilyen tragédia, amikor a pasik zömének kicsordul a könny a szeméből.

Aki meg ilyen esetekben is megőrzi a hidegvérét, az egy jégcsap, egy ézréketlen senki.

Ne sírja el magát, ha rálépnek a lábára, esetleg kap egy szelet csokit valakitől, mert az gyerekes! De legyenek érzései.

2010. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én szeretem az érzelmes pasikat, bizonyos fokig az érzékenyeket is, hiszen ez a kettő általában együtt jár. csak ilyen férfiakkal tudtam hosszútávú, komoly kapcsolatot kialakítani. mégis azt mondom, hogy az nem jó, ha egy pasi gyakran elsírja magát, mert emiatt nagyon nehéz felnézni rá, mint férfira. tudom, hogy ez kegyetlennek tűnhet, de így működnek a nők. a férfi lehet érzelmes (sőt), de ettől függetlenül még éreznem kell, hogy erős és védelmező, különben az öcsémnek vagy a játszópajtásomnak fogom tekinteni, nem a pasimnak. fordítva is működik: a férfiak sem szeretik a náluk keményebb, ne adj isten vulgárisabb, érzéketlenebb, macsósabb nőket, mert nem érzik elég finomnak, gyengédnek és ennek tükrében magukat sem láthatják elég férfiasnak mellettük. persze vannak kivételek, de nagy vonalakban ez érvényesül
2010. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz nagyon korrekt főleg ha nő írta.
2010. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én tulajdonképen szakításra gondoltam amikor ti csajok kimondjátok hogy vége akkor a pasik elsírják magukat na és nektek ez hogyan esik ekkor lenézitek a pasikat mert elsírják magukat vagy sem erre lettem volna kiváncsi nem úgy értettem az érzékeny lelkűséget hogy a pasit megkéri a barátnője hogy vigyen neki túrós kiflit a boltból nincs túrós csak csokis ezért elsírja magát mert nem tudott túrósat vinni :D:D
2010. júl. 25. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó:


nő vagyok, de ez a szövegből ki is derül (esetleg meleg férfi? nem. :))

2010. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem meghat, ha a páromat is megérinti a szakítás, hiszen ez is jelzi, hogy fontosak voltunk egymásnak, még ha mint kapcsolat nem is működik többé. szerintem ez lenne a normális - hacsak nem bánt meg annyira, hogy kiöljön belőlem minden érzést iránta /irántunk. velem szerencsére még nem volt ilyen
2010. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!