Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért próbálkozunk ennyiszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkozunk ennyiszer?

Figyelt kérdés
3 évig jártam a barátommal (most 22 vagyok). Szakítottunk 2 hónapra,bár előtte is sok vitánk volt. neki volt egy barátnője 2 hétig, majd később megkeresett, találkozgatunk, és most megint összejöttünk, nagy tüske a szívemben, h ő egyből talált mást, de azt mondta azért csinálta, h elfelejtsen, de nem sikerült, mert engem keresett benne.... Boldognak kellene lennem most, h megint együtt vagyunk, de sokat veszekszünk, akárcsak azelőtt..... Nagyon féltékeny tipus, mindig meggyanúsít valamivel.... Szeretem, de így nem akarom folytatni, mit tegyek? Miért próbáljuk meg újra és újra, ha semmi nem változik???
2008. nov. 21. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
tudod, a mondás:felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó...
2008. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yuda ***** válasza:

figyelj!


nagy mondás: egy értelmes embert csak egyszer lehet átverni-ha többször megteszik,akkor már ostoba. érted?


mekkora duma,hogy téged keresett a másik nőben!..de hát mit hazudjon nem?


az a nagy helyzet,hogy nem voltál neki elég jó,de úgy látszik a másik nő még ennyire sem tudta elviselni,mint te.


ha úgy gondolod,egyszer megbocsáthatsz neki,de éreztesd hogy nem könnyen,különben azt gondolja majd,hogy bármikor megteheti.....ha meg nem tudod lenyelni a békát -és ez is bőven érthető-akkor ne aggódj,találsz jobbat!..de akárhogy döntesz,nem érdemel meg téged!

2008. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!