Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz neki? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz neki? Hogy tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

A párom 2 évvel idősebb, fél éve vagyunk együtt. Most hogy kezdenek komolyabbra frdulni a dolgot begörcsölt, és összezavarodott. Tudom, hogy az elmúlt hölgy az életében nagyon nagy sebeket ejtett a lelkén, azonban lassan emiatt a görcsösség miatt a mi kapcsolatunk is megbomlik.

Szeretnék neki segíteni, de már nem tudom hogyan. Türelmes voltam/vagyok vele, nem másztam sose a nyakára, hagytam, bátorítottam, hogy a barátaival is minél többet legyen... De most megállt a tudomány. Én szeretem őt, ő is ragaszkodik hozzám, de lassan depresszióba süpped, mert nem tud elszámolni saját magával... Mit tegyek? hogy tudnék neki segíteni? az megoldás, ha elhagyom? szeretném, hogy boldog legyen...


27 L

Első sorban férfiak válaszát kérném, de minden reakciónak örülök.


2010. júl. 25. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél többet próbálj meg vele beszélni vagy próbáld elterelni a figyelmét, viszont ezen csak ö tudd igazán túltenni. De az is lehet hogy idővel helyre jön .
2010. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak ő tudja most már rendbe hozni, te nem tudsz rajta segíteni, amit tehettél, megtetted szerintem 2 év alatt. A bántalmakat, amit előző kapcsolatából kapott, neki kell kihevernie, lerendeznie. Ha 2 év alatt nem sikerült, még a te és a barátok segítségével sem, szerintem nem tudsz már mit tenni, max. ajánlasz neki valami pszichodokit (bár én nem hiszek az agyturkászokban), vagy valami kapcsolat terápiát. Mondjuk elképzelni sem tudom, hogy mi a konkrét oka annak, hogy lassan depresszióba zuhan, jó lenne, ha leírnád.
2010. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy volt egyáltalán "elmúlt hölgy", vagy csak ő azt mondta?


Egyébként meg hagyd a francba, reménytelen.

Akinek 29 évesen ilyen problémája van, nem fog megváltozni.

Tudom hogy a csajok szeretik megmenteni az ilyen problémás pasikat, de ez csak a legritkább esetben szokott sikerülni.

2010. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldd el kiképzőtáborba és megváltozik a véleménye az életről és az értékítélete a kapcsolatokról.

Ha ez durvának tűnik, akkor menjetek olyan helyre nyaralni ahol feladatokkal kell szembenézni, így elvonja a figyelmét, és erősíti a közösségérzetét is. Pl extrém sport csapatban, vagy ehhez hasonlókra gondoltam. Az ilyen helyzetekben drasztikus életmódváltás kell ahhoz, hogy kirángasd a lelki mocsarából. Ha senki nem tutujgatja, és a valós életben aktuális problémákkal kell szembenéznie, talán felébred benne a férfi, és könnyebben le tudja győzni a lelki dolgait is. Sportol egyáltalán? Eszik rendesen? Lehet hogy hormonális problémája is van. Nem kell minden férfinak terminátorrá válni, de vagy lépjen túl rajta, vagy ennyi erővel fel is köthetné magát (amit ugye senki se akar).

2010. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megoldás-e ha elhagyod??akkor még rosszabb lesz..beszéld meg vele h menjetek el egy orvoshoz aki tud neki segíteni!!!!!!
2010. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Fél éve vagyunk együtt, nagyon ragszkodik hozzám, ha együtt vagyunk akkor talán még boldog is, a problémák akkor vannak, ha nem vagyunk együtt.

Nagyon férfias, kifele nem mutat semmit, csak engem engedett olyan közel magához, hogy már pontosan tudom akár a hangjáról is a telefonban hogy nincs jól.

Nem köthetem magamhoz, az sem segítene, nem lehetünk folyton együtt, mert akkor menekül...

Elég fura szitu, nem megmenteni akarom, hanem azt, hogy boldog legyen...

Nem sportol, de életmódot vált ez épp folyamatban van.


köszönöm az eddigi válaszokat!!!

2010. júl. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!