Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem szeret annyira?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt az elején minden szép volt aztán egyre laposabb kezd lenni. ugy kell kiharconom belőle h aztmondja szeretlek.. vagy ha felivt telefnon sose mondja ezeket. mindig nekem kell cirókálnom és ő csak immel ámmal kicsit simiz.. lehet h ezek hülye érvek de ugy érzem meg gondolom h kicsit elhanyagol.. érzésileg. mert egy csomó szép ajándékkot kapok töe mindig azzal nincs gond, csak azt szeretném h kicsit többet bujjon meg szeretgessen. hogyan érjem el? már többször mondtam neki h erre szükségem lene 2 napig müködik aztán semmi.. kérlek sgitsetek mert nagyo szeretem ezt a srácot és nem szeretném h jobban ellaposodjon a kapcsolatunk..
2010. júl. 24. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ilyen a természete, hogy nem az a bújós, cirógatós típus. Mondjuk ha tudja, hogy ez neked hiányzik, változtatnia kéne rajta, meg ha szeretünk valakit, mindig hozzá akarunk érni, közelében lenni...

Na de ha ezt leszámítva rendben van minden (keres, gyakran találkoztok), akkor ne aggódj. Lehet hogy ilyen típus:S

2010. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hát mert kikényszerited belőle h kimondja h szeret, nyafogsz h simogasson... muszájból nem túl jó a szerelem :D

szerintem, bármilyen nehéz is, hanyagold kicsit.. ne mond neki hogy szereted, foglald el magad, ne legyél mindig elérhető, és akkor ujra beindul a fantáziája. ^^

2010. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

az én barátom is dettó ilyen de csak az elmúlt fél évben kb.

nekem is nagyon hiányzik h magától csinálja ezeket

többször szóvá teszem neki és pár napig aranyos is ölelget puszilgat aztán csak úgy abbamarad és ez nagyon idegesítő mert olyan érzés mintha nem szeretne pedig megesküszik rá h szeret de néha nagyon nem hiszem el szóval tudom mit érzel.

tanácsot nem tudok adni de ha valaki valami értelmeset az én is szívesen fogadom.

jah am az előttem szólónak az ötlete h el kéne hanyagolni pár napra nem is olyan nagyon rossz ötlet!17/L

2010. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaj de jó hogy nem vagyok egyedül! énis 17 vagyok és lány.

Nemtudom hogy mit tegyek, mert nagyon seretrem. most megprobáltam ezt énis hogy nem keresem meg ilyenek. de nem müködött mert nem birtam. bezsélgettem egyik bnömmel és mondta h mondjam el neki kerk perc h mi a gondom de ezt már sokszr megtettem de csak 2 napig hatásos. fehivtam telefonon tegnap h nekem ezekre szükségem van, hogy bujjon hogy többet szeretgessen és gyorsan témát váltott hogy mit csináltam ma meg ilyenek.. végülis megigértettem vele h többet fog velem törödni de kituja mit ér... segitsetek, ötletekt várok még!

2010. júl. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!