Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a legjobb barátomba. Régebben ő próbálkozott többször is, de én mindig hárítottam. Azóta van barátnője (1 éve), de nem jó a kapcsolatuk. A fiú már szakítana régóta, de a lány mindig visszakönyörgi magát. A fiú részéről úgy érzem, lehetne több köztünk. A lány eléggé önző, és nem sokat törődik a fiúval, amire ő panaszkodik is.


Kérdésem az, hogy mit kellene tennem? Nem akarok tönkretenni egy kapcsolatot. Várjam meg míg szétmennek? Ami ki tudja mennyi idő. Vagy próbáljak meg diszkréten közeledni, illetve megadni neki azt a törődést amit a barátnője nem, de szüksége lenne rá?


L/18


2010. júl. 24. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem értettem, hogy hogyan lehet " visszakönyörögni " magad egy szakításból. Meg mondom neki, hogy ennyi volt hülye ribanc mennyé utadra azt kész.


Mellesleg add meg neki a törödést amit érdemelne és közbe hátha rájön, hogy te is akarsz valamit és még neki is te kellenél jobban.

2010. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem sok jót ígér a kapcsolata azzal a csajjal. Nem lesz abból semmi szerintem. Viszont ha próbálkozott nálad többször is, abból egyenesen következik, hogy bejösz neki, és el tudna képzelni veled egy kapcsolatot:)

És mi van, ha arra gondol, hogy mivel már többször lepattintottad, nem jön be neked? Én biztos nem mernék próbálkozni mégegyszer.

Ebben az esetben szerintem beszélned kéne vele. Szépen, őszintén. El kéne neki mondanod, hogy látod, hogy nem boldog a kapcsolata a csajjal, és hogy hiába utasítottad vissza korábban, mára megváltoztak az érzelmeid, és ha ő is úgy látja, és természetesen ha szabad lesz, te szívesen megismernéd közelebbről is. Vagyis már ismered, de másféle kapcsolatra is nyitott vagy.

Itt most nálad van a labda, neked kell lépned:)

Szurkolok, szerintem jó lesz ott minden, ahogy leírod.

2010. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!