Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl a fél éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a fél éves távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

9 hónapig laktunk együtt mielőtt elváltak útjaink, szerintem kapcsolatunk éppen a legtökéletesebb korszakát élte. Viszont az elkövetkezdendő fél évben külön kell lennem tőle. Kedden váltunk el, és én azóta szenvedek. Le akarom ezt az érzést győzni, és élvezni ezt a fél évet, mivel életem legnagyobb kalandjába kezdtem épp bele. Kinek milyen stratégiái vannak ennek a szörnyű érzésnek a leküzdésére?

Köszönöm, előre is.

22/L


2010. júl. 24. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is neki kellett elköltözni, vagy neked? Amúgy szerintem ezt csak megszokni lehet.. Taktika nincs rá.
2010. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban? Miért kell fél évre szétköltözni? Biztos hogy fél év lesz? Nem lehet máshol fél évre összeköltözni?
2010. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy olyan olyan iskolában találkoztunk, ahol külföldi önkéntesmunkára készítettek minket fel. (már ez is külföldön volt)

Biztos, hogy fél év lesz.

Mindketten külföldön vagyunk, egy országban, de itt a 300 Kmes távolság leküzdése 8 órába telik...

2010. júl. 24. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért szerinted nálunk nem?

Ha egy hónapba csak egyszer találkoztok az is valami..

2010. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymast le lehet gyozni.

Tippek:

-sok sok telefon beszelgetes

-sms

-msn

-level:)(regi modi,de aranyos)

-probaljatok osszehozni talalkat

-tervezgessetek mit fogtok csinalni,ha ujra talalkoztok

-sokszor mondjartok egymasnak ,h szeretlek

-meseljetek el egymasnak mindent,h mit csinaltok

-irjatok egymasnak smseket,h most eppen miket csinaltok meg ilyenek


Hidd el igy gyorsabban el fog telni.

2010. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval tartsuk a kapcsolatot... A nehézség csak az, hogy itt nem szabad a netre hagyatkozni, csak telefonra. De igen, tuti minden pénzemet erre fogom költeni. :) Köszi.
2010. júl. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!