Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak nálam veri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak nálam veri le a biztosítékot vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Ket honapja szenvedek a csajommal. Nagyon hangulat függő és gyakorlatilag a kákán is csomót keres hogy belem köthessen. Kb kétnaponta szakít velem es dob ki vagy teremt olyan helyzetet hogy jo nagy cirkuszt generáljon. Ezt kezdem megszokni lassan nem is ez a legnagyobb baj.

Kezdte azzal hogy a volt palijaival kocsiban liftben uton útfélen lefeküdt amolyan soha se fáj a feje típus. Akivel jo naponta vagy akar többször is ágyba bújt. Kivel milyen jo volt es a non plussz ultra mikor az akkora farku barátjával hegedültek ott fent.... hányan D...tak vagy próbálták a hátsó kaput bevenni... Mikor felvetettem hogy tenyleg en semmit sem vihetek fel hozza de a volt pasija papucsat akarja ramadni azt mondta a lábaközé nyulva " na és ezt is használta az nem zavar? " sokkot kap ha a telefonja kint marad az asztalon vagy a laptopja bekapcsolva mert 10 evre visszamenőleg az osszes zaftos beszelgetest es évenként kategorizálva az osszes palijaval nyalom a szád kepeket örizgeti. Hogy 10-15 évvel fiatalabb pasija volt mindig vagy egy hajfejű bűnöző. Kb 20 képsorozat vigyorog rám akárhová nézek. Mikozben meg nem is a telefonomon hanem a Drive-on talált egy képet es sokkot kapott. A facebookjan a sorminta következő eleme lettem mert termeszetes hogy számolatlan exe ott vigyorog 100 eve. Naponta kapom meg hogy kinek a az..ros gatyait mosta de en ket honap alatt kb 5x reggel egy Kv-ra vagyok jo.

Es sorolhatnám reggeli.

Ti kuzdenétek ezert?


2020. márc. 3. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Miert vagy vele??

Valami okod csak van?

2020. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megprobalhatnad kicsit objektivebben leirni a sztorikat, mert en nem ertem egeszen pontosan, hogy mi a bajod, azt leszamitva, hogy hangulatember a baratnod (ami szornyu tud lenni, akar szakitook is lehet). De a tobbit nem vagom.. "Naponta kapom meg hogy kinek a az..ros gatyait mosta de en ket honap alatt kb 5x reggel egy Kv-ra vagyok jo." Ez mit jelent?? Mit kapsz meg?
2020. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egekig magasztalja az exeit. Előadásokat tart milyen normális gondoskodó kedves kitartó, minddel figyelmes es a franc se tudja milyen volt. Mikozben arról szólnak a storryk hogy benyelte hogy nos volt amivel átverte a másikat meg ő szedte szet de mindezek ellenére otthont teremtett sz..ros gatya mosassal ebéddel vacsorával napi tobb szexel. En meg full normalis vagyok es lehetek a keddi pali meg esetleg hetvege. 2 honapja egy tányér levest ( meg bogreset se tett le az asztalra ) max ha ott alszok nála reggel egy Kv az is hidegen.
2020. márc. 4. 13:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Arra még mindig nem válaszoltál, hogy minek vagy együtt egy ilyen alja nővel, hogy lehetsz ennyire igénytelen. Mondjuk maradat tolláról, ha ekkora hulladékkal együtt tudsz lenni akkor nem lehetsz sokkal jobb te se.
2020. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kicsit indulatos es foleg erzelmi alapu vagy. hatrebb kellene lepned es aggyal is megvizsgalni a helyzetet.
2020. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!