Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak nálam veri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak nálam veri le a biztosítékot vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Ket honapja szenvedek a csajommal. Nagyon hangulat függő és gyakorlatilag a kákán is csomót keres hogy belem köthessen. Kb kétnaponta szakít velem es dob ki vagy teremt olyan helyzetet hogy jo nagy cirkuszt generáljon. Ezt kezdem megszokni lassan nem is ez a legnagyobb baj.

Kezdte azzal hogy a volt palijaival kocsiban liftben uton útfélen lefeküdt amolyan soha se fáj a feje típus. Akivel jo naponta vagy akar többször is ágyba bújt. Kivel milyen jo volt es a non plussz ultra mikor az akkora farku barátjával hegedültek ott fent.... hányan D...tak vagy próbálták a hátsó kaput bevenni... Mikor felvetettem hogy tenyleg en semmit sem vihetek fel hozza de a volt pasija papucsat akarja ramadni azt mondta a lábaközé nyulva " na és ezt is használta az nem zavar? " sokkot kap ha a telefonja kint marad az asztalon vagy a laptopja bekapcsolva mert 10 evre visszamenőleg az osszes zaftos beszelgetest es évenként kategorizálva az osszes palijaval nyalom a szád kepeket örizgeti. Hogy 10-15 évvel fiatalabb pasija volt mindig vagy egy hajfejű bűnöző. Kb 20 képsorozat vigyorog rám akárhová nézek. Mikozben meg nem is a telefonomon hanem a Drive-on talált egy képet es sokkot kapott. A facebookjan a sorminta következő eleme lettem mert termeszetes hogy számolatlan exe ott vigyorog 100 eve. Naponta kapom meg hogy kinek a az..ros gatyait mosta de en ket honap alatt kb 5x reggel egy Kv-ra vagyok jo.

Es sorolhatnám reggeli.

Ti kuzdenétek ezert?


2020. márc. 3. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt úgy érzem, hogy nem Te vagy az élete férfija:)
2020. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem b***od ki a p****ba, most őszintén?
2020. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem itt a lánynak önbecsülési problémái lehetnek. Nekem is megvan minden exemről az összes képem mert az életem részei voltak akik olyanná formáltak amilyen vagyok, de nem nézegetem őket. Lezárt boríték, drive vagy a mobil 7000. képei. Nem aktuálisak de nem törlöm ki egyiket se. Véleményem szerint ő nem tisztel téged de önmagát sem. Ha szereted akkor beszélgess el vele a dologról, hogy ez rosszul esik és hagyj neki időt, hogy megértse. Nem egyik napról a másikra fog megváltozni. Segíts neki abban, hogy máshogy lássa a helyzetet.
2020. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Sokat elárul rólad, hogy mindezek után is képes vagy ezzel az alja pitsával együtt lenni. Csak gratulálni tudok.
2020. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak nálad. Nálam van áram.
2020. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy nem találnál sokszorta különbet. Ezzel akarod tönkre tetetni az életed? Szakíts minél előbb!
2020. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kell ez neked??
2020. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nimfomán, vagy ki akarja provokálni, hogy szakíts vele. Tényleg nem értem, mi az oka, hogy még vele vagy.
2020. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom tovabb spirazni de olyan apróságokat is említhetek hogy kb hozni vinni buliba menni reggel munkába rohanni vele es ha kell vidékre vinni a beteg barátnőjéhez jo vagyok. Kitrágyázni a lakását ket honapja kb haptágba allok az emlékbe eltett foltos lepedőit mosom ki. Naponta valamit odaszúr ha mast nem csak egy megjegyzést kije milye milyen volt es isteneket csinal belőlük. Mikozben ha olyanja van en vagyok a "férfi meg Mr. Tokeletes " ha kedve van megállunk Ercsinel a Duna-parton egy cigire :) masnap meg kiutal hogy tökostul vagom be az ajtót magam utan. Ha meg megkerdezem mit tettel vagy mi az a minimum amit valtoztattal az udvartartasos jajj de csinos vagy omlik mindenhonnan vilagodon .... Csak mely csend
2020. márc. 3. 17:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy ép agyilag, hogy ezt tűröd!...
2020. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!