Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam az első csókomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az első csókomat. Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam a barátnőmmel és hirtelen akartuk csinálni. Én még sosem csókolóztam, Ő viszont már igen, mondtam Neki, hogy még sosem csináltam, de akkor is megpróbáltuk, nyelves csókot akartunk, de elrontottam, ebben tuti biztos vagyok, mert nem akart utána többet próbálkozni.

Ez mennyire gáz? "Megtanulok" valaha is jól és/vagy normálisan csókolni?


2010. júl. 24. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet elrontani?
2010. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt nem lehet elrontani. Soha nem csókolóztál még, így teljesen érthető, hogy nem ment olyan jól. Ne aggódj, idővel ki fogod tapasztalni, hogy hogyan lesz jó. :)
2010. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
POnt ugyanannyira gáz, mint amikor első próbálkozásra nem tudod megfordítani a palacsintát a serpenyőben.
2010. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is elrontottam.. akkor jól elis vesztettem az önbizalmam meg szégyelltem magam.. de azóta már csókolóztam mással is, rendesen :) nem panaszkodott meg nekem is jó volt szóval ne keseredj el!!:D
2010. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Soha, soha, soha nem fogsz tudni már normálisan csókolozni. Így kell leélned az életedet.

Az a nagy szerncséd, hogy soha nem ültél fenékre mikor járni tanultál, mert most járni sem tudnál, és hogy minden szót sikerült egyből kimondanod, mert most csúnyán beszédhibás volnál...

2010. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha utána többet nem akart próbálkozni nem azért volt, mert kicsit bénáztál, hanem mert büdös volt a szád.
2010. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15köbméter gáznak felel meg
2010. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó két hozzászólónak: Nem büdös a leheletem, adok a szájápolásra is. De mindenki magából indul ki...
2010. júl. 24. 18:58
 9/10 A kérdező kommentje:
A Többieknek köszönöm a válaszokat, akkor nem keseredek el! :)
2010. júl. 24. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Csókolózást nemlehet elrontani. Nincs mit elrontani rajta. Ha a lány igazán szeret akkor simán elnézi neked h nemvagy te a "csókkirály".

2010. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!