Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lányok írjanak akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok írjanak akiket már ütötte meg a párjuk! Ti hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt mikor legelőszőr ütött meg?

Mit éreztél?

Otthagytad?

Vagy csak egyszer fordult elő?

És akkor miért ütött meg?

Lécci írjatok mert hasonló cípőben járok

18/L


2010. júl. 24. 07:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
az a nő hibája is ha hagyja meg eleve összejön egy ilyennel.
2010. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért az nem biztos, hogy a nő hibája.

1. Hogy hagyja. Ahogyan már írták is, ha valaki kétszer akkora nálad, időnként elég nehéz lehet "nem hagyni".

2. Hogy ilyennel jön össze. Ezt előre nem lehet ám mindig tudni. Az ismeretség kezdetén mindenki a szép oldalát mutatja.


Neked meg kedves kérdező: tök mindegy, miért ütött meg, ha jót akarsz magadnak, ott hagyod azonnal. Ami így kezdődik, az nem lesz jobb később sem. Ha pedig elnézed, és azt kezdi érezni, hogy ezt megteheti veled, méginkább így lesz később is. 18 évesen véletlenül se tedd ki magad ilyesminek.

2010. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
60%

Az én barátom egyszer ütött meg magától.

Végülis,ha úgy vesszük lehet,hogy egy icipici oka volt rá,de mégsem annyi,hogy megüssön.


Azóta volt,hogy én ütöttem meg,de visszaütött,mert szerinte egyik félnek sem kéne bántani a másikat.


Na mind1,nekünk sincsen sok már.


16/L

2010. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

09:47


Ma valahogy nem érted a viccet :) Kirúgni = szakítani, kasztrálni = kiherélni, de ezt meg poénból írtam

2010. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!