Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lányok írjanak akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok írjanak akiket már ütötte meg a párjuk! Ti hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt mikor legelőszőr ütött meg?

Mit éreztél?

Otthagytad?

Vagy csak egyszer fordult elő?

És akkor miért ütött meg?

Lécci írjatok mert hasonló cípőben járok

18/L


2010. júl. 24. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ütött meg,de többször is akart.Most éppen válófélben vagyunk.Ha megütött volna,akkor azonnal kipakolom z életemből,pokollá teszem a mindennapjait,a bátyám megöli,nem mellébeszélés,félholtra verné.

Nálunk vita heve volt az ok,mert nem hagytam,h szőnyeg alá söpörje a problémát,hnem csesztettem,h hozzuk rendbe az életünket.Nem sikerült.


Persze kérdés miért kaptad a pofont,mert azért van olyan helyzet,h belefér egy józanító pofon is.Amikor teljesen felesleges alaptalan hisztivel zaklatod és az őrületbe kergeted vele,pl féltékenységi jelenetet rendezel,mert bejön egy másik csajnak,és hetekig hisztizel miatta.

2010. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Én férfi vagyok, de nem nagyon tudnék olyan szituációt, hogy a páromat megüssem, nem hiszem, hogy ez a mindennapi átlagéletébe bárkinek is bele kell, hogy férjen.

Lehet, hogy egy megcsalásra hirtelen felindulásból valaki így reagál, de aki egyszer ezt a módszert választja a probléma megoldására, az máskor is megteszi.

Jah és az első pofon neki is trauma, de ha te ezt csendben, bűntudatban reagálod le, akkor ő úgy veszi, hogy helyesen kezelte az esetet és ezután előszeretettel hagyatkozik a biztos módszerre.


18 évesen keress másikat...Szép napot!

2010. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ott kel hagynod!!!! az aki megüt 1 nőt bármilyen oka is van rá,1 bunkóféreg!!!! és tényleg rászoknak erre a módszerre ahogy az előttem szóló is mondta

16/f

2010. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
8 napon túl gyógyuló sebekkel kerülne a kórházba...és többé szóba sem állnék vele....
2010. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fél évig voltam olyan kapcsolatban ahol ha nem is napi szinten de 2-3 naponta egyhuzamban fenyegetve voltam.

Arra is volt példa, hogy Taxival mentünk haza és végig üvöltötte az utat, hogy "csak érjünk haza olyat kapsz". Iszonyatosan tartottam tőle. Még édesanyámat is megfenyegette. Utána bejelentette hogy megcsalt. Elhinni nem tudjátok mennyire ÖRÜLTEM neki.... volt végre egy indok hogy lekopjon...másképp nem lehetett lekoptatni. Nagyon gáz volt

2010. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Agresszív hülye idióták... ha engem próbálna megütni valaki, úgy kirúgnám, mint macskát sz**ni. Vagy kasztrálnám helyben. Szitufüggő.
2010. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

09:34

Megnéznélek, hogy mit csinálnál egy kétszerakkora, sokkal erősebb állattal..Irogatni könnyű.

2010. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyszer előfordult.

Bezárta az ajtót, és próbált elkapni.

A kulcsot meg eltette.

Kb. félórás huzavona után kinyitotta az ajtót, én kirohantam a lépcsőházba, ott nekivágott a korlátnak.


2 hónapja jártunk....

Villámgyorsan történt, kidobtam.

Ennek már kb. 9 éve.



26/L

2010. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Engem nem csak, hogy megütött párom, de 3 hónapos terhes voltam amikor megtette és majdnem lerepültem a lépcsőről. Utána nem engedett hazamenni, de családja közbelépett. Másnapos volt és többször is előfordult, hogy nekem jött és fenyegetőzött. Reagálni nagyon nem volt időm, de utána elkaptam és felkentem a falra és a fülébe sziszegtem, hogy ha még egyszer megteszi apró darabokra tépem. Utána jött be öccse és szétszedett minket. Utána még együtt voltunk egy kicsit a szülei unszolására, de a leendő kicsi miatt 1 hónap múlva kitettem a szűrét. Nem hiányzott a verekedés, pia, veszekedés és állandó konfliktus.
2010. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azonnal lapát!
2010. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!