Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így 'Velünk'? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így 'Velünk'? Hogy fogom kibírni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy kedves, elképesztően gyönyörű lány akivel gimiben ismerkedtem meg. Kezdettől fogva rajongtam Érte. Soha nem jöttünk össze, nekem Ő nagyon bejön, és hallottam azt, hogy én sem vagyok / voltam közömbös számára.

Azonban Ő végülis összejött egy sráccal, majd én is összejöttem egy lánnyal. Azóta én a barátnőmmel szakítottam többek között, mert sokat veszekedtünk, és nem volt az igazi a kapcsolatunk. Ő - bár sokat veszekednek - még mindig együtt van a sráccal. Budapesten fog tanulni most szeptembertől egyetemen, én meg Debrecenben.

A szívem szakad meg, hogy most szeptembertől teljesen máshova fogunk járni, és hogy nem fogom Őt látni..:(

Attól félek el fog engem felejteni és sosem tudom 'megszerezni' Őt magamnak :(

Teljesen kiborultam amióta tudom hogy máshol fogunk tanulni, már tervezgetem azt is hogy félévkor átjelentkezem majd Budapestre, februárban, csak azért hogy a közelében lehessek.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy bírta ezt ki?

Elképesztően le vagyok törve.


2010. júl. 23. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló helyzetben vagyok.....

Már 3 éve tetszik a lány, egy gimibe járunk, Én meg csak vártam a pillanatot hogy végre tudjunk beszélni, de eygszerűen nm jött....csak néha sokáig néztük egymást....úgy terveztem, hogy most szeptemberben megszólítom, akármi lesz.....erre megtudtam, hogy összejött valakivel:((( És nem olyan lány aki csak úgy otthagyná más miatt a barátját (ezt hallottam róla), úgyhogy buktam...és minden nap látni fogjuk egymást:( nekem is nagyon rossz:(

2010. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
átérzem a helyzetedet barátom :S :(
2010. júl. 23. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
várd ki azt a fél évet, sok minden alakulhat addig. talán siekrül elfelejtened(ha akarod és nem nézegeted folyton iwiwen :) )talán szakít a barátjával. Sok erőt
2010. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos, hogy baj, hogy más városban lesztek. Az ilyen reménytelen dolgokat (mert nekem úgy tűnik, mivel nem rögtön igen mindkét fél részéről). Szerintem ne foglalkozz vele, mert az egyetem az élet egyik legszebb időszaka, nem szabad elfecsérelni egy csajra!!!!!! Én megtettem, te ne!!!!!
2010. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző. A második mondat kissé értelmetlen lett, bocs
2010. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hm. igen az élet legszebb időszaka az egyetemi évek, de Nélküle nem lesz olyan szép.. :(

Néha azzal nyugtatom magam, hogy majd 3 és fél év után megyek Bpestre mesterképzésre, és hátha újra összetalálkozhatunk.

2010. júl. 23. 23:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, biztosan nehéz lehet. Csak azt tudom tanácsolni, hogy mielőtt átjelentkezésen gondolkodnál, várd ki, hogy egyáltalán hogyan érzed majd magad az egyetemen Debrecenben.


Az egyetem nagyon más ám. Lesz egy csomó új ismerősöd, és rengeteg új élményed. Szerintem jól fogod magad érezni, és idővel már nem is lesz olyan fontos az a lány. Új barátaid lesznek, és nagyon könnyen lehet, hogy barátnőd is, akár már az első hónapokban. Meg a tanulás is leköt majd.


Ezek a dolgok mind ott lesznek neked, és mind valósak. Míg a lány csak egy távoli álomkép szinte. A nyár még szerintem nehéz lesz neked, de szeptembertől a sok új dolog egyre jobban elvonja majd a figyelmed.


Én még anno gimiben 3! évig rajongtam egy srácért. Én is tetszettem neki, de nem mertünk lépni, bénáztunk, és nem lett semmi. Ő két évvel idősebb volt, mikor elballagott, majd megszakadt a szívem. Akkor gyógyultam ki az egészből igazán, mikor én is elkerültem egyetemre. Annyira oda voltam a fiúért, hogy nem is hittem volna, még tetszeni fog más. Mégis: már a gólyatáborban nagyon megtetszett egy csoporttársam:). Aztán a másikra már alig gondoltam.


Szóval fel a fejjel, és érezd majd jól magad Debrecenben! L/22

2010. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj ez de aranyos történet. Hát ha átjelentkezel a lány miatt Pestre, de ő ezután se jön veled össze, akkor elég nagy láma. De szerintem nem kell sehová sem jelentkezned. Menj el hozzá a nyár folyamán és mondd el neki mit érzel. Van barátja? Hát na...ha szeret téged, úgy is ott fogja hagyni. Sok sikert, és számolj majd be a történtekről =)

Puszi

17/L

2010. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aranyos vagy.. hát lehet erőt veszek magamon és Elé állok
2010. júl. 26. 23:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Állj elé, légy férfi!:D Bár nehéz, ha valaki bejön nagyon, nem olyan mintha csak úgy más csajjal beszélnél.:D Hidd el, ezen magadon segítesz, nem kivégzésre mész, az élet megy tovább, sikert ne várj, mert ha elutasít nagyobbat csalódsz!Próbáld meg!Egyébként, én is így voltam egy lánnyal, nagyon odavoltam érte, aranyos volt meg minden, csak aztán közben jött neki egy másik srác akivel összeveszett, nekm nagyon rossz volt vele látni, de közben megismertem a mostani párom akit sokkal jobban megszerettem!Tehát nem biztos, hogy ő neked az igazi!Mert párom előtti időszakban azt hittem, hogy az a lány az igazi nekem... De, jó nagyot tévedtem.:) Dehát sok sikert neked, ha így odavagy érte jóarc lehetsz.:D A lényeg, hogy ne ostromold mindjárt mindennel, vidd el randira és érezd jól magad vele, majd adagold szépen neki a dolgokat és talán meg is csókolhatod. Hajrá

F/23

2010. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!