Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesek vagyunk. Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesek vagyunk. Titeket is zavarna ez?

Figyelt kérdés

A páromat zavarja,ha a szüleink vagy barátaink előtt szívemnek szólítom.Pl. szívem,ideadnád a sót kérlek?

Természetesen,ha éppen mesélek egy harmadik félnek,akkor a keresztnevét használom,de számomra ez így teljesen természetes,hogy ha hozzászólok ezt mondom.Egyébként egy éve vagyunk együtt.


2010. júl. 23. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akik a "van normális nevem" dumára hivatkoznak: ezek szerint titeket a szüleitek sem neveztek semmilyen szeretetteljes, kedves beceneven? Az ilyen becenevek ugyanis általában szeretetből születnek. Nem az ilyen cifra becenevekre gondolok, de nem igaz, hogy anyukátok egyszer sem mondott olyat, miközben megölelgetett titeket, hogy "édes kicsikém" "drágaságom", stb. Ezek érzelemből születnek, és ugyanígy van szerelemben. Normál családi körben miért ne mondhatná a párod azt, hogy szívem, vagy ilyesmi? Mi ebből sosem csinálunk ügyet, barátommal simán nevezzük egymást becézve szülők előtt is, hogy baba, vagy édesem. Nem értem, miért kell ezen problémázni.


21/l

2010. júl. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

02:16 köszi én is így gondolom:)


Mellesleg nem a haverja vagyok..nem akarom úgy szólítani őt,ahogy a barátaink.

2010. júl. 24. 10:43
 13/13 anonim ***** válasza:
engem az zavar ha a rendes nevemen hív,mert azt nem lehet szépen,kedvesen mondani.
2010. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!