Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesek vagyunk. Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesek vagyunk. Titeket is zavarna ez?

Figyelt kérdés

A páromat zavarja,ha a szüleink vagy barátaink előtt szívemnek szólítom.Pl. szívem,ideadnád a sót kérlek?

Természetesen,ha éppen mesélek egy harmadik félnek,akkor a keresztnevét használom,de számomra ez így teljesen természetes,hogy ha hozzászólok ezt mondom.Egyébként egy éve vagyunk együtt.


2010. júl. 23. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nálunk ez nem gond,sőt,megszokott.sosem szólít a nevemen.
2010. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért zavarna?
2010. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem igen, van nevem is. Én is pikkelek a nyálas becenevekre, szóval megértem a párod, de nyugi, ez a kapcsolatotokon nem változtat, ugyanúgy szeret téged :) 21/N
2010. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel az égadta világon semmi gond nem kellene legyen!

De ha baj akkor persze ne szólítsd így.

2010. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást:) csak nekem ezt most mondta 1 év után,hogy ne hívjam már így,mert idegesíti és ez rosszul esett..kíváncsi voltam,mások ehhez a kérdéshez hogy állnak. Köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 23. 22:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszene, ha a szüleim előtt így beszélne rólam, de már csak azért is, mert utána a szüleim cukkolnának vele-.- ők már csak ilyenek..

Én meg Őt nem merném szívemnek szólítani a szülei előtt:D Cikinek érezném.

17/L

2010. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

igen zavarna :D utálom a becézgetéseket nemtudom miért de zavar

21/L

2010. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az én szüleim egyáltalán nem cukkolnak ezzel,hogy a barátomat így szólítom.Az övéi se őt.Na mindegy,ha zavarja őt,hát nem fogom így szólítani,csak kicsit bánt a dolog:)
2010. júl. 23. 23:21
 9/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, hogy 20 évesek vagytok
2010. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem is rohadtul idegesítene. Na nem azért mert a szüleim, vagy mások ezzel szívatnának, mert tudom, hogy nem tennék, de mint ahogy valaki írta korábban is, mindenkinek van normális neve. Miért nem lehet azt használni?
2010. júl. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!