Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek a ragaszkodását...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek a ragaszkodását hogyan lehet kiérdemelni?

Figyelt kérdés

Hétfőn jöttem össze a barátnőmmel és azt mondta hogy őnem az a raaszkodó tipus és én megkérdeztem mit elent ez nála azt mondta ki kell érdemelni nála. Tehát lányok kinél mivel lehet kiérdemelni hogy ragaszkodj a párodhoz? Vagy esetleg ötletek?


19/F


2010. júl. 23. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég ostoba nöd van-.-"

a ragaszkodást kiérdemelni nem lehet...szerintem

ezt neki kell eldöntenie anélkül hogy te bármit is tennél ezért

lehet lepontozni ez a véleményem

2010. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

első válaszoló köszi a választ:P de nem pontozlak le ez a te véleményed ha lepontozlak attól nem fog változni a véleményed:D...


tehát akkor én ne csináljak semmit ez az egész rajta múlik akkor?

2010. júl. 23. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Sok-sok pénzzel.
2010. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az, amit egy nő mond, összhangban áll azzal, amit érez is? Nagyritkán.

Úgysem ő dönti el, hogy ragastzkodni fog-e hozzád, hanem az együtt átélt dolgok, meg a közös emlékek. Szóval csak nyugi. Ne agyalj ezen sokat, úgyis kialakul. Kötődni fog, azzal meg ne törődj, hogy ő milyen érzéseket tervez, vagy nem tervez magának. :D


20f

2010. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg szerintem azért mondja ezt így kihangsúlyozva, mert biztosan nagyon ragaszkodott már valakihez, aki utána pofáraejtette. Ezt akarja megelőzni azzal, hogy ilyeneket gondol. De nyugi, úgyis minden oké lesz. Ez biztos.
2010. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

elsö vagyok és egyetértek az utolso válaszoloval.

ha kötödni fog hozzád azt az emlékek és programok és minden más amit együtt csináltok fogja dobbantani.amugy 22éves lány vagyok de magamban eltudom dönteni azt hogy ragaszkodo tipus vagyok vagy sem ...

az vagyok és ezt ugy mondom hogy pasim sincs

2010. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

éretem köszi.

Egyébként ez már előfordult velem is hogy pofára ejtettek nem is egyszer már úgy voltam hogy úgyse jön össze és végre 2 év után összejött aminek most örülök. Ha rajtam múlik én nem hagyom el soha de ez nem csak az én döntésem. Tehát akkor ne agyaljak ezen:D oksa nem fogok:P

2010. júl. 23. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól fog valaki "ragaszkodni" a másikhoz, ha jobbnak, többnek, különbnek, és szeretve fogja érezni magát melletted. A dolog igen egyszerű, mert a legtöbb embernek problémája van az énképével, és a szeretettel. Ha tőled megkapja ezeknek a pozitív oldalát, nem csak a kritikát, akkor jobbnak, többnek, szeretettnek fogja érezni magát, és ez az, amit mindannyian szeretnénk. A hab a tortán, hogy ettől VALÓBAN jobbak, többek különbek leszünk!! HAJRÁ
2010. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2010. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ragaszkodás érzelem, az érzelmet pedig nem igen tudod befolyásolni. KIérdemelni a ragaszkodást? Tiszteletet v a bizalmat szokták, no mindegy. Szerintem ne parázz ilyeneken, add önmagad, szeresd.
2010. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!