Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Az én problémám az, hogy az első szerelem túl mélyről fakad a szívemben... Akárhogy próbálom gyökerestől kitépni magamból ismét szárba szökik... Volt egy kollégám, aki egyidős volt velem, és az érdeklődésünk sok ponton keresztezte egymást... Nagyon kedves volt velem, de sose szeretett. Én ellenben csúnyán belehabarodtam. Teltek az évek, és én csak szerettem, mindig megtiszteltetésnek éreztem ha csak vele lehettem, nem kívántam tőle semmit, csak adni akartam. A munkából adódóan rengeteg időt töltöttünk együtt, de azon kívül sose találkoztunk. Ő egy nagyon népszerű férfi volt, sok "vetélytársam" akadt, neki többször volt rövid kapcsolata, de a munkahelyen én voltam a kedvence. És ez elég is volt. Aztán egyszer megszűnt a munkahely,fél év volt már csak, és mindenkinek menni kellett... Nagyon megijedtem. Sokat sírtam, hogy elvesztem, sose lehetek már vele, és egyszer elmondtam neki, hogy szeretem... Nem válaszolt semmit. Semmit. Pár hónap múltán szélnek eresztettek minket... Más városba kellett költöznöm, nagyon magányos voltam itt, nem ismertem senkit. Ilyen körülmények közt feltűnt egy férfi, elkezdett udvarolni, és aki valahogy megszeret engem. Tényleg nagyon szeret, és én is szeretem őt. Összeköltöztünk, de Ő is tudja, hogy valahogy nehezen megy a felejtés... Azt mondta, neki van ideje, kivárja, és csak figyeljem meg, mennyire jó lesz vele. És tényleg. Vár. És szeret... Négy éve élünk együtt... Úgy érzem két férfit szeretek. De tudom, hogy az egyik már csak emlék. A régi kolléga nem keres sosem... Mikor ritkán váltunk egy-egy levelet akkor is én írok először... De sokat gondolok rá. Hiányzik. Mint barát. Mint egy érdekes személy. De én nem hiányzom Neki,nem gondol rám. Ez kicsit rosszul esik... Úgy éreztem ő is a barátjának tart engem... Sok év eltelt, és szeretni akarom a jelenlegi társam legalább úgy, mint Őt, de nem megy... Miért? Miért nem tudom elfelejteni... Van, hogy másfél évig el tudom az érzéseim nyomni, de aztán mikor előbukkan mázsás kőként nehezedik rám... És a legrosszabb, hogy nem akarom, hogy a párom egy emlék miatt szenvedjen akár egy napig is... De kinek mondhatnám el, ha nem neki? Ezért írom most le ide, hogy ne neki kelljen meghallgatnia. Tudja Ő már jól... Épp elégszer hallgatott már meg...
2008. nov. 20. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tehetsz semmit. Majd az idő megoldja, ha nem 4 év akkor 10 vagy 20.

És ne is várd ő sosem fog elsőként írni.

Lehet, hogy kiváncsi rá, hogy mi van veled, de nem akar felesleges reményt kelteni benned, de ha nem is szeretett és mindig csak kolléga voltál neki, akkor meg főleg nem ír.

Koncentrálj a párodra és kívánom légy nagyon boldog vele.

2008. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon érdekes és szomorú történet. De ha semmit nem tettél azért a szerelemért akkor ne csodálkozz hogy nem lett belőle semmi! Én a helyedbe küzdenék érte még most is, ha úgy érzed hogy szereted ennyi idő után is,akkor ne habozz,te se leszel már fiatalabb és az életben a boldogságot kell keresni! Ha ő most úgy tudja hogy csak barátként gondolsz rá,akkor ne is várj mást. Mondd el neki most is,mint akkor... nem vesztesz vele semmit! Hódítsd meg, legalábbis próbáld meg,és még az is lehet hogy sikerül,és boldog leszel. Lehet hogy ő neked az igazi csak ő még nem tudja. Neki van kapcsolata?
2008. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

voltam már hasonló helyzetben...

figyelj, megmondom neked őszintén, h én úgy gyógyultam ki ebből a nagy szerelemből, h lefeküdtem a sráccal...

tudom, hülyém hangzik, de nem 1x oldotta már az életem...

onnantól nem érdekelt már annyira, túlvoltam rajta...

2008. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sok gondolat kavarog a fejemben, megpróbálom kicsit összefoglalni...

Először is a 2. válaszolónak szeretném mondani, hogy szerintem végig tudta, hogy szeretem. Nagyon figyelmes voltan vele, mindig meghallgattam, de ha ebből nem is jött volna rá, írtam is, hogy megmondtam neki... Nem felelt semmit. Minden maradt ahogy volt. Az, hogy meghódítsam nem tudom mennyire lenne jó ötlet... Szerintem sokat veszthetek vele... A mostani kapcsolatomat... Elhagyjam a biztosat a bizonytalanért? És mi lesz, ha mégsem jön össze? Merthogy miért választana engem? Tudtommal jelenleg nincs tartós kapcsolata, de ki tudja kit szeret... A másik, ahogy mondod, én sem leszek már fiatalabb... Gyerekeket szeretnék,késznek érzem rá magam, nem akarok teljesen kicsúszni az időből... A jelen kapcsolatomba biztonságban érezném egy kicsi életét... Lenne gondoskodó, szerető apukája... A másik kapcsolat ha össze is jönne ugyan, mindig kérdés lenne bennem, hogy szeret-e, vagy csak azért van velem, mert "nem szálltam le" róla...

De köszönöm,hogy leírtad amit gondolsz!

A 3. válaszolónak nagyon eredeti az ötlete... :-) De nem tudom ki hogy van vele, én hű szoktam maradni ahhoz, akivel vagyok... Ha ilyet tennék nagyon megbántanám a párom, de ha nem derülne ki, akkor sem tudnék tükörbe nézni... Ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy kellemék neki! :-)

De köszönöm a válaszodat! Jó ötlet!

Az 1. válaszoló gondolatai nagyon hasonlóak az enyémhez, az ő válaszát is köszönöm! Ő is sokat segített! :-)

2008. nov. 21. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!