Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 éves, és az egyik bnőm azt mondta h neki nem tetszik és egyáltalán nem helyes szerinte. nekem nagyon tetszik és az lb-mnek is... a bnőmmel miindig beszélget viszont lb-mnek meg nekem szinte nem is köszön, 3 hétig fogom látni (mert edzőtáborban van a Quata-riakkal de ő magyarországon lakik ) nagyon helyes a fiú...

most mit csináljak,hogy több is legyen köztünk mint barátság?Van bnője 2 honapja...


2010. júl. 23. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne álmodj,ha van bnője...kzárt...

Hacsak vmi ürügy miatt nem vesznek össze és szabad lesz,de valszeg számítani lehet arra,h az exe megtép...

De azért sok szerencsét!

2010. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi az a lb?

ja és jó nagy k*rva vagy már kicsiként

inkább növeszd a melled

2010. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de te nem vagy tisztába a k*rv* szó jelentésével!! Miért lenne k*rv* azért mert tetszik neki egy fiú??? :O Nemértem miért kell elitélni ezt a lányt amikor tök normális dolog ez... :/

A bnője nem golyóálló, ha tetszel te is neki hidd el ebből még jó is kialakulhat!!! Próbálj hozzá közeledni először mint egy barát, beszélgess vele... utánna hidd el adni fogja magát :) Sok sikert kívánok hozzá :)(Y)

2010. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. júl. 24. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!