Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha a barátomnál tőlük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a barátomnál tőlük veszek tampont?

Figyelt kérdés

5 hónapja járunk, és gyakran alszok ott. Úgy fog kijönni, hogy mikor megjüön, pont nála alszok majd. De nem szoktam hozzájuk táskát vinni, mert mindent andnak ami kell -pizsama, inni,enni,,törölköző,stb. Az gáz lenne, vagy bunkóság lenne ha csak úgy kivennék 1-2 tampont a wcben az anyukája meg a huga tamponjaiból?

18/L


2010. júl. 23. 14:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
A pénztárcád meg a személyid hivá teszed? Vagy az sincs még? Nem vagy még 14 éves? Nem hiszem el hogy egy pici tasit nehezdre esik vinni magaddal. Bocs, de elég ingyenélőnek tűnsz. Kihasználod a helyzetet. És ne háborodj fel, mert a véleményünket kérdezted, hát azt kapod. Fogj egy táskát, tegyél bele dezodort, tampont, zsepit, pénztárcát meg személyit. Nem fogsz megszakadni.
2010. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Ahogy az utolsó is írta, viszel egy táskát és annyi. A dezodor tényleg szintén alap dolog, vagy talán azt a farzsebedben hordod?
2010. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
jajj de örülök h nem csak én tartom ingyenélőnek:D bocsi.
2010. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok büdös, minek vigyek dezodort egy éjszakára?:) és pénzt minek vigyek? és személyit? jó, a szem,élyi még elmegy, mert azt kötelező hordani, persze rengetegen vannak akik mégsem hordják, pl én. Nem mondtam, hogy nehezemre esik táskát vinni, csak ededig fölöslegesnek tűnt.
2010. júl. 23. 17:46
 25/30 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem vagy büdös? Attól mert te nem érzed, még lehet izzadtság szagod. Szerintem a dezodor, egészségügyi betét, tampon, zsepi, (nálam szemceruza, szempillaspirál), személyi, pénz alapvető, hogy legyen az embernél. Mondjuk én sem hordok fésűt mert nekem is göndör a hajam, de a többi alapkellék sztem :)

De sztem semmiképpen ne kérj a barátod tesójától. Én sem szeretem ha a bátyám bnője tőlem kér. Most nem azért mert egy tampon földhöz ver, de akkor sem szeretem. Jó adok neki, de ha én tudok magammal vinni, akkor más is.

16/L

2010. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

úristen :D az őskorban élsz.

te nem viszel magaddal tiszta bugyit,ruhát,dezodort,parfümöt,még egy kib@szott tampont,tisztasági felszerelést,és iratokat is nehezedre esik magaddal cipelni...az hagyján h nem sminkeled magad,de tuti igénytelen vagy.

2010. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Elég igénytelen vagy szerintem, de úgy látom másoknak is ez a véleménye!

Én amikor a barátomhoz megyek még akkor is ha csak este megyek, reggel jövök haza, akkor is viszek egy táskát!Benne váltóruha, tiszta bugyi, pizsi, fogkefe, fogkrém, papírzsepi, tisztasági, tampon, fésű, dezodor és parfüm!Még gyógyszer is van nálam!törölközőt, tusfürdőt én sem viszek mert nem kell, kapok!

Azért pénzt és személyit is viszek!Mert kitudja mikor kellhet!

Igen nagy neveletlenség és pofátlanság lenne részedről ha szó nélkül csak úgy kivennéd!Nálam ez már lopásnak számít!Nem olyan vészesen nagy dolog egy-két tampon de akkor is!Egy ilyen embert nem szívesen engednék be!Én nem sértődnék meg ha az öcsém barátnője kérne tőlem!Adnék is neki!

Én ilyenkor nem szoktam ott aludni!Kellemetlen lenne nekem is meg neki is!

2010. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Vegyél egy doboz tampont, barátod tárolja a szekrényében,nem kell kérni sem és vinni sem.Amúgy mindig viszek magammal dezodort ,szempillaspirált és tiszta bugyit,nálam ez az alap.
2010. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Na ne mondd már nekem, hogy ebben az ezer fokos melegben te egyáltalán nem izzadsz és mindig rózsaillatod van! :DD Főleg ha együtt alszol a barátoddal, és összebújtok... A fogad nem öntisztító véletlenül? És amúgy te még soha nem áztál át? Bármikor megtörténhet egy kis baleset, és akkor dekkolhatsz ott véres bugyiban, mert nem viszel váltócuccot. GÁZ.
2010. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Istenem. Az a kis pici qrva tampon elfér a zsebedben is bakker.
2010. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!