Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha a barátomnál tőlük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a barátomnál tőlük veszek tampont?

Figyelt kérdés

5 hónapja járunk, és gyakran alszok ott. Úgy fog kijönni, hogy mikor megjüön, pont nála alszok majd. De nem szoktam hozzájuk táskát vinni, mert mindent andnak ami kell -pizsama, inni,enni,,törölköző,stb. Az gáz lenne, vagy bunkóság lenne ha csak úgy kivennék 1-2 tampont a wcben az anyukája meg a huga tamponjaiból?

18/L


2010. júl. 23. 14:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
szerintem inkább vigyél tedd a zsebedbe telefontartódba oda ahol nem nézik és meg van oldva
2010. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem gáz, abszolúte
2010. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vegyél ki.
2010. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább kérdezd meg a barátod, hogy nem gáz-e.
2010. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
szerintem se, vigyél magaddal. ez teljesen más, mint a kaja, pia, törölköző.
2010. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
én se vennék ki
2010. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
pizsamát is ők adnak? Akkor nyugodtan menj oda húgához és mondd meg neki, h bocsi tudsz adni egy tampont?
2010. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14:37-es vagyok, miért lenne gáz, ha mindent ők adnak neki mikor ott van? A tampon miért lenne más? Ejjjj
2010. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

de gáz vagy:D

semmit se viszel?az anyja cuccait hordok,az ő fésűje,sminkje,fogkeféje,stb?:D

bugyit se viszel?

igenis vigyél magaddal,vagy szólj akkor nekik h kérhetnél-e esetleg egy tampont.

2010. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gáz. A barátom ajánlotta fel, hogy ad pizsamát, mikor mondtam neki hogy viszek pizsamát mindig mondta hogy ne vigyek, mert ő ad, minek vigyek... tehát a barátom ruhájában alszok, nem az anyjáéban. Sminket nem használok, mert teljesen természetes vagyok. Mielőtt elindulok este itthonról vagy megzuhyanzok itthon, és a bugyimat kicserélem tisztára, vagy csak bigyut cserélek és nála zuhanyzok. Fésüt sem használok, mert göndör a hajam. Ennyi. :)
2010. júl. 23. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!